Buradasınız

#EvdeHayatVar 1. Etap Yarışma sonuçları

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen #EvdeHayatVar temalı yarışmaların 1. etap sonuçları aşağıdaki şekildedir.

İlkokul 1-2. sınıflar resim kategorisi:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2. sınıf resim" Kategorisi, İl 1.si: Ela Naz GÖKSU
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2. sınıf resim" Kategorisi, İl 2.si: İzem Sena COŞKUN
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2. sınıf resim" Kategorisi, İl 3.sü: Ceren ÇETİN

İlkokul 3-4. sınıflar resim kategorisi:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 3-4. sınıf resim" Kategorisi, İl 1.si: Taha Yağız YALÇIN
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 3-4. sınıf resim" Kategorisi, İl 2.si: Esad Ege ÖZDEMİR
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 3-4. sınıf resim" Kategorisi, İl 3.sü: Damla ERDEM

İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim kategorisi (ilçe birincileri)

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Afşin İlçe 1.si: Gözde İpek KIRBIYIK
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Andırın İlçe 1.si: Tuana Su DOĞAN
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Çağlayancerit İlçe 1.si: Esma Nur SAKALLI
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Dulkadiroğlu İlçe 1.si: Azra Eylül KAMALAK
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Ekinözü İlçe 1.si: Mehmet YILMAZ
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Elbistan İlçe 1.si: Mustafa DORUK
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Göksun İlçe 1.si: Yavuz Selim CÜCE
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Nurhak İlçe 1.si: Cennet Rümeysa TAT
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Onikişubat İlçe 1.si: Muhammed Tarık FİKİRDEŞİÇİ
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Pazarcık İlçe 1.si: Fadiş Asel ÖZDİL
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Türkoğlu İlçe 1.si: Beril AYDINCIOĞLU

Ortaokul resim kategorisi:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Ortaokul resim" Kategorisi, İl 1.si: Elif TAŞ
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Ortaokul resim" Kategorisi, İl 2.si: Esila FİKİRDEŞİÇİ
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Ortaokul resim" Kategorisi, İl 3.sü: Ece Zümra ÇINGIL

Lise kompozisyon kategorisi:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Lise kompozisyon" Kategorisi, İl 1.si: Ayşe Sena AKTEMUR
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Lise kompozisyon" Kategorisi, İl 2.si: Gizem SARI
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Lise kompozisyon" Kategorisi, İl 3.sü: Fatma HAFIZOĞLU

Yetişkin şiir kategorisi:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Yetişkin şiir" Kategorisi, İl 1.si: Selma KARATAŞ
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Yetişkin şiir" Kategorisi, İl 2.si: Esen GENÇ KORKMAZ
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Yetişkin şiir" Kategorisi, İl 3.sü: Mehmet OSMANOĞLU

Yetişkin masal kategorisi:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Yetişkinler Masal anlatma" Kategorisi, İl 1.si: Pınar YAŞA
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Yetişkinler Masal anlatma" Kategorisi, İl 2.si: Hasan ARSLAN
#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Yetişkinler Masal anlatma" Kategorisi, İl 3.sü: Nesibe İĞDE

Paylaşın