Engelliler Şube Müdürlüğü

Tekerlekli Sandalye Alımı

290 adet muhtelif türde tekerlekli sandalye alımı

Yukarıda yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez.

GÖKSUN’DA FARKINDALIK PROGRAMI

Pazartesi, 15.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Göksun’da Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle bir program düzenledi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Göksun Kaymakamlığı ve Göksun Belediyesi’nin organizasyonu ile gerçekleştirilen etkinlikte empati yapıldı.

GÖRME ENGELLİLER KİTAPLA BULUŞTU

Perşembe, 11.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle etkinliklere devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü ve Kütüphaneler Şube Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikte görme engelli öğrenciler kitapla buluşturuldu.

GÖRME ENGELLİLERİN KAYAK KEYFİ

Çarşamba, 10.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Beyaz Baston Dünya Görme Engelliler Haftası münasebetiyle görme engelli vatandaşlara yönelik bir etkinlik düzenledi.

ENGELLİLERLE İLETİŞİM SEMİNERLERİNDE 15 BİN ÖĞRENCİ

Cuma, 29.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelli Farkındalığı ve Engellilerle İletişim konularından sürdürdüğü eğitim seminerlerinde 15 bin öğrenciye ulaştı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELLİLERE SİNEMA KEYFİ

Perşembe, 28.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi engelli ve ailelerine yönelik yürüttüğü hizmetlerine devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELLİ ÇOCUKLARA ÖZEL PROGRAM

Salı, 12.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Engelliler Şube Müdürlüğünce 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında ilimizde eğitim veren engelli okullarında ki öğrenciler ziyaret edilerek moral motivasyon programları düzenlendi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN SAĞLIK KONFERANSI VE TARAMASI

Çarşamba, 06.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, İl Sağlık Müdürlüğü işbirliği ile engelli vatandaşlara yönelik sağlık taraması gerçekleştirdi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELLİLERE SAĞLIK TARAMASI

Çarşamba, 06.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi engellilere yönelik hizmetlerine ara vermeden devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN ENGELSİZ UNUTULMAZ GECE

Pazartesi, 04.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla ‘Farkındalık Programı ve Konser’ etkinliği düzenledi.

Sayfalar

Paylaşın