Buradasınız

Genel Sekreterlik

YENİAKİT GAZETESİ’NDEN ZİYARET

Çarşamba, 15.11.2017

Yeni Akit Gazetesi İcra Kurulu Başkanı Mustafa Karahasanoğlu, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’ni ziyaret etti.

ADAY ÖĞRETMENLERE BÜYÜKŞEHİR ANLATILDI

Pazartesi, 23.05.2016

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya, aday öğretmenlere Büyükşehir’i anlattı.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen seminerde Genel Sekreter Yardımcısı Züver Çetinkaya, aday öğretmenlere Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin oluşumu ve gelişimine ilişkin bilgiler verdi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN BİR PROTOKOL DAHA

Çarşamba, 03.02.2016
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi eğitim alanında yaptığı protokol çalışmalarına bir yenisini daha ekleyerek, Denetimlik Serbestlik İl Müdürlüğü ile de protokol imzaladı. Mesleki eğitim alanında işbirliği içeren protokolü Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş ile Kahramanmaraş Denetimlik Serbestlik İl Müdürü Murat Zekeriya Demirbacak imzaladılar.

AMBULANSI VE HASTAYI BÜYÜKŞEHİR KURTARDI

Salı, 26.01.2016
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin karla mücadele çalışmaları kapsamında yürüttüğü çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren AKOM (Afet Koordinasyon Merkezi) 110 İhbar hattına Elbistan’a bağlı Karamağara Mahallesi’nde bir hastanın ve hastayı almaya giden ambulansın mahsur kaldığı bilgisi ulaştı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN KAR UYARISI

Pazartesi, 18.01.2016
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi olası kar yağışına karşı sürücüleri tedbirli olmaya çağırdı. Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş: “Şehrimizde bu hafta içerisinde muhtemel kar yağışı beklenmektedir. Büyükşehir Belediyesi olarak tüm tedbirlerimizi aldık. Karla mücadele ekiplerimiz sorumluluk bölgelerinde konuşlanmış müdahaleye hazır bir vaziyette beklemektedirler.

BÜYÜKŞEHİR’DEN AÇIKLAMA

Salı, 05.01.2016
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, 30 Aralık’ta il genelinde başlayan ve 2003 yılı Şubat ayından bu yana yağan rekor kar yağışına karşı tüm tedbirleri aldıklarını ve büyükşehir sorumluluğunda bulunan ana arterlerde yolların açık olduğunu söyledi.

BÜYÜKŞEHİR KARLA MÜCADELEYE HAZIR

Çarşamba, 30.12.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ilimizde olası kar yağışına karşı tüm tedbirleri aldı. Büyükşehir Belediyesi olumsuz hava şartlarıyla mücadele etmek amacıyla sorumluluk alanlarında ihtiyaç duyulan tüm tedbirleri aldı. Kış mevsimi nedeniyle kar yağışı ve buzlanmalara karşı kar küreme ve tuzlama ekipleri karla mücadele çalışmaları için hazır bulundurulmaktadır.

BÜYÜKŞEHİR’DEN EĞİTİME İKİ PROJE

Salı, 24.11.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında iki proje için prtokol imzalandı. II. Kitap ve Kültür Fuarı’nda yapılan protokol imza törenine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İbrahim Ulaş, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Emin Akkurt ile diğer ilgililer ve öğrenciler katıldı.

KAMUOYUNA DUYURULUR

Çarşamba, 05.08.2015
Şeyh Edibali Bulvarı üzerinde Onikişubat Belediyemiz tarafından yerleştirilen saatin kaldırılmasına ilişkin yayınlanan haber ve yorumlarla ilgili aşağıdaki açıklamanın yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur. Bilindiği üzere;

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SEKTÖRÜN SESİNE KULAK VERDİ

Salı, 28.07.2015
DONDURMA FESTİVALİ SEZON BAŞLANGIÇ TARİHİNDE YAPILACAK Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl Eylül ayında yapılması planlanan Uluslararası Kahramanmaraş Dondurma Festivali, sektörle yapılan istişareler neticesinde ileri bir tarihe ertelendi. Festivalin gelecek yıl, dondurma sezonunun başlangıç tarihinde yapılması kararlaştırıldı.

Sayfalar

Paylaşın