Buradasınız

Haberler

BÜYÜKŞEHİR’DEN RAMAZAN SOHBETİ PROGRAMI

Perşembe, 23.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Engelli Ailelerine Yönelik Manevi Bakım Seminerleri kapsamında Ramazan sohbet programı düzenledi.

ELBİSTAN MUHTARLAR AKADEMİSİNDE DERSLER BAŞLADI

Perşembe, 23.05.2019

Elbistan Muhtarlar Akademisinde Muhtarlara yönelik 4 hafta sürecek akademik dersler İstiklal Üniversitesi Elbistan Meslek Yüksek Okulu Konferans Salonunda başladı.

BÜYÜKŞEHİR’DEN 6. DENEME SINAVI

Perşembe, 23.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi’nin İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği içerisinde gerçekleştirdiği Denem Sınavının bu yıl 6.’sı gerçekleştirildi.

BAŞKAN GÜNGÖR: “SİZLER YÜCE RABBİMİZİN BİZLERE EMANETİSİNİZ”

Çarşamba, 22.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, yetimlerin Allah’ın birer emaneti olduğuna dikkat çekerek sahip çıkılması gerektiğini söyledi.

YAZ SPOR OKULU KAYITLARI BAŞLADI

Pazartesi, 20.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren Yaz Spor Okullarının kayıtları bu yıl da online olarak 20 Mayıs 2019 Pazartesi günü   başladı.

BAŞKAN GÜNGÖR: “19 MAYIS TÜRK MİLLETİ İÇİN DÖNÜM NOKTASIDIR”

Cuma, 17.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı sebebiyle bir mesaj yayınladı.

ENGELSİZ YILSONU SERGİSİ AÇILDI

Cuma, 17.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile Suzan ve Abdulahkim Bilgili Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü işbirliği ile engelli vatandaşlara yönelik verilen kursların yılsonu sergisi açıldı.

ERASMUS PROJESİNİN İKİNCİ TOPLANTISI ITALYA’DA YAPILDI

Cuma, 17.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı koordinatörlüğünde yürütülmekte olan Erasmus + Yetişkin Eğitimi Stratejik Ortaklıklar programı kapsamında şehrimizde ve Avrupa da Alzheimer ve Alzheimer başlangıcı olan kişilere yönelik “USE OR LOSE” (Kullan veya kaybet) adlı projenin ikinci ulus ötesi toplantısı 9-10 mayıs tarihinde İtalya’nın Palermo şehrinde gerçekleştirild

BÜYÜKŞEHİR’DEN FARKINDALIK EĞİTİMİ

Cuma, 17.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi engelliler haftası münasebetiyle programlarını hızla devam ettiriyor.

BAŞKAN GÜNGÖR: “SU ÜCRETİNE HERHANGİ BİR ZAM YAPMADIK”

Perşembe, 16.05.2019

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Mayıs ayı toplantısında yaptığı açıklamada, içme suyu ücretlerine herhangi bir zam yapmadığını duyurdu.

Sayfalar

Paylaşın

Haberdar Olun

Haber bildirimlerini, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alabilirsiniz.