Buradasınız

Haberler

‘Çözüm Bakanlığı’ Gösterisi NFK’da Minikler İçin Sahne Alacak

Cuma, 22.09.2023

Büyükşehir Belediyesi ve Hollanda Büyükelçiliği iş birliğiyle hayata geçirilen proje kapsamında düzenlenen ‘Çözüm Bakanlığı’ adlı tiyatro gösterisi, 24 Eylül Pazar günü NFK Kültür Merkezi’nde çocuklarla buluşacak. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek gösteriye tüm çocuklar davet edildi.

Büyükşehir’le Huzur Dolu Bir Gün Geçirdiler

Cuma, 22.09.2023

Büyükşehir Belediyesi, Necip Fazıl Şehir Hastanesi Şirikçioğlu Toplum Ruh Sağlığı Merkezi danışanlarına yönelik Menzelet Mesire Alanı’nda bir dizi etkinlik gerçekleştirdi. Katılımcılar, programdan duyduğu memnuniyeti belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Başkan Güngör, Bakan Yardımcısı Gürgen’le Çalışmaları Yerinde İnceledi

Cuma, 22.09.2023

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile sahada yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Hayrettin Güngör, “Alt ve üstyapısı, sosyal donatıları, yeşil alanları, sanayi bölgesi ve tarihi yapılarıyla çok daha dirençli bir Kahramanmaraş inşa ediyoruz” dedi.

Ali Kayası Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde Sona Yaklaşıldı

Perşembe, 21.09.2023

Büyükşehir Belediyesi’nin Ali Kayası’nda hayata geçirdiği Cam Teras ve Turizm Tesisleri’nde son rötuşlar yapılıyor. İnşa, çevre düzenleme ve peyzaj uygulamalarının kısa süre içerisinde tamamlanmasıyla tesisin Ekim ayı içerisinde hizmete sunulması hedefleniyor.

‘Yeni Kahramanmaraş’ın İnşa Süreci Değerlendirildi

Perşembe, 21.09.2023

Alanda yürütülen çalışmaları yerinde incelemek üzere şehre gelen Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakan Yardımcısı Vedad Gürgen ile Valilikte istişare ve değerlendirme toplantısına katılan Başkan Güngör, “Tüm kurum ve kuruluşlarımızla Yeni Kahramanmaraş’ın inşası noktasında gayretimizi sürdürüyoruz” dedi.

Büyükşehir’den Alzheimer Günü’nde Gönüllere Dokunan Ziyaretler

Perşembe, 21.09.2023

Büyükşehir Belediyesi Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, 21 Eylül Dünya Alzheimer Günü’nde farkındalık oluşturmak ve hastalığa dikkat çekmek için Alzheimer hastalarını ziyaret etti.

“Yatırımlarımızla Mahallelerimizin Katma Değerini Artırıyoruz”

Perşembe, 21.09.2023

Türkoğlu’nun Fatih, İstasyon, Gaziler ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde görev yapan muhtarları makamında ağırlayan Başkan Güngör, “Yatırım Programı’mız çerçevesinde yerleşim yerlerimizin ihtiyaçlarını bir plan dâhilinde çözüme kavuşturuyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Türkoğlu’nda da yatırımlarımızı sürdürerek mahallelerimizin katma değerini artırmaya devam ediyoruz” dedi.

‘Çözüm Bakanlığı’ Gösterisi Afşin ve Göksun’da Sahne Alacak

Perşembe, 21.09.2023

Büyükşehir Belediyesi ve Hollanda Büyükelçiliği iş birliğiyle düzenlenen ‘Çözüm Bakanlığı’ adlı çocuk tiyatrosu, 23 Eylül Cumartesi günü Göksun ve Afşin’de sahne alacak. Ücretsiz olarak düzenlenecek gösteriye tüm çocuklar davet edildi.

Başkan Güngör, Osmaniye Valisi Yılmaz’ı Ağırladı

Perşembe, 21.09.2023

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bir dizi ziyarette bulunmak üzere şehre gelen Osmaniye Valisi Dr. Erdinç Yılmaz ve Osmaniye Cumhuriyet Başsavcısı Uygur Kaan Arısoy'u misafir etti.

Büyükşehir, Kuzey Çevre Yolu’na Yeni Yürüyüş Yolu Kazandırıyor

Çarşamba, 20.09.2023

Büyükşehir Belediyesi, şehrin en işlek arterlerinden Kuzey Çevre Yolu’na trafikte yaya ve sürücü güvenliğini artırmak için yeni yürüyüş yolları kazandırıyor.

Sayfalar