Buradasınız

Haberler

Başımız Sağ Olsun

Cuma, 27.01.2023

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanvekili Arif Şen’in vefatı dolayısıyla yayımladığı taziye mesajında, “Arif Şen ağabeyimize Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabr – ı cemil diliyorum” dedi.

Başkan Güngör, Bakan Kirişci ile Birlikte KSÜ’de Düzenlenen Programa Katıldı

Cuma, 27.01.2023

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, programı kapsamında şehre gelen Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci ile birlikte KSÜ’de düzenlenen Türkiye’de Tarım Öğretiminin 177. Yıl Dönümü ve Akademik Başarı Ödül Töreni programına katıldı.

Stadyum İçin Yeni İhale 1 Şubat’ta

Cuma, 27.01.2023

1 Şubat Çarşamba günü yeni stadyumun ihalesinin gerçekleştirileceğini açıklayan Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Şehrimize UEFA standartlarında, yeme içme alanları ve sosyal donatıları içerisinde barındıran son derece modern ve kullanışlı bir stadyum kazandırıyoruz. 1 Şubat’ta projemizin ihalesine tekrar çıkıyoruz” dedi.

Yarıyıl Tatili Büyükşehir’le Daha Eğlenceli

Cuma, 27.01.2023

Büyükşehir Belediyesi tarafından Göksun Arslanbey Millet Konağı’nda düzenlenen masal saati etkinliğinde çocuklar; masal dinleyerek yeni şeyler öğrenirken, boyama ve maske yapımı gibi etkinliklerle de doyasıya eğlendi.

Başkan Güngör; “Hemşehrilerimizle Bir Aradayız”

Cuma, 27.01.2023

Türkoğlu’nda bir dizi ev ziyareti gerçekleştiren Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Bugün bizlere hanelerini ve gönüllerini açan, güler yüzü ve hoş sohbetiyle içimizi ısıtan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Prof. Ay; “Oruç ve Kur’an Bizlere Şefaat Edecek”

Cuma, 27.01.2023

Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ‘Rahmet ve Mağfiret Mevsimi: Üç Aylar’ temalı konferansta Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi Baş İmamı Prof. Dr. Mehmet Emin Ay; üç ayların manevi iklimi, oruç ve hac ibadeti gibi pek çok konuyu ele aldı.

Minikler Yarıyıl Tatilinde Büyükşehir’in Etkinlikleriyle Eğleniyor

Cuma, 27.01.2023

Büyükşehir Belediyesi tarafından yarıyıl tatili etkinlikleri kapsamında düzenlenen ‘Adım Empati’ adlı tiyatro gösterisinde minikler doyasıya eğlenirken, etkinliklerin çok faydalı olduğunu belirten aileler Başkan Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

Büyükşehir’den Tiyatroseverlere Eğlenceli Bir Gösteri Daha

Cuma, 27.01.2023

Sezai Karakoç Kültür Sanat Sezonu’nda çeşitli etkinlikleri Kahramanmaraşlılarla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, 28 Ocak Cumartesi günü NFK Kültür Merkezi’nde ‘Sersem Kocanın Kurnaz Karısı’ adlı tiyatro gösterisi düzenleyecek.

Büyükşehir Büğlek Caddesi’ni Sıcak Asfaltla Yeniliyor

Perşembe, 26.01.2023

Büyükşehir Belediyesi, Dulkadiroğlu Yeşiltepe Mahallesi’nde bulunan Büğlek Caddesi’nde tamamladığı genişletme çalışmalarının ardından sıcak asfalt uygulamalarına başladı.

Güngör: “Türkoğlu’na 150 Milyon TL’lik Yatırım Yaptık”

Perşembe, 26.01.2023

Türkoğlu’nda yapımı tamamlanan Hizmet Binası ve Kuyumcular Köprüsü’nün açılışını gerçekleştiren, yapımı tamamlanan halı sahalar ile Beyoğlu ve ilçe merkezinde devam eden altyapı yatırımlarını inceleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, bir de müjde verdi: “Türkoğlu ilçemize 150 Milyon TL’lik yatırım yaptık. İlçe merkezi ve Beyoğlu’nda altyapı yatırımlarımız hızla devam ediyor. İnşallah bu yıl içerisinde de Türkoğlu’muza yakışır bir terminal binası inşa edeceğiz. Hayırlı olsun” dedi.

Sayfalar