Buradasınız

Haberler

Başkan Görgel: “Asfalt Çalışmalarımız Yoğun Bir Şekilde Devam Edecek”

Perşembe, 18.04.2024

Onikişubat’ta bulunan Başkonuş Caddesi ve bağlantı yolunda devam eden asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Görgel, “Ulaşımda konforu artırmak için sezon boyunca çalışmalarımız duraksamadan devam edecek” dedi.

Büyükşehir’de Yeni Dönemin İlk Meclis Toplantısı Yapıldı

Perşembe, 18.04.2024

Büyükşehir Belediyesinde yeni dönemin ilk meclis toplantısı yapıldı. Başkan Görgel, “İnşallah bu dönemde hem şehrimize çok ciddi yatırımlar kazandıracağız hem de aramızdaki muhabbet ve iletişimi çok daha üst seviyeye çıkaracağız” dedi.

Başkan Görgel: “Biz, Büyükşehir Belediyesi Ailesiyiz”

Perşembe, 18.04.2024

Personellerle tanışma ziyaretlerini sürdüren Başkan Fırat Görgel, “Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte biz, Büyükşehir Belediyesi ailesiyiz. İnşallah kurum içerisinde huzur iklimini temin edecek, devamında bu iklimi tüm şehrimize yayacağız” dedi.

Başkan Görgel: “Hep Birlikte Şehrimize Hizmet Etmeyi Sürdüreceğiz”

Perşembe, 18.04.2024

Büyükşehir Belediyesi AK Parti Meclis Grup Toplantısı’na katılan Başkan Görgel, “İnşallah ilçe belediye başkanlarımız, meclis üyelerimiz ve teşkilatımızla birlikte yeni dönemde var gücümüzle şehrimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Görgel: “Anahtarımız; Tebessüm ve Sorumluluk Bilinciyle Hareket Etmek Olacak”

Çarşamba, 17.04.2024

İtfaiye, Halk Ekmek ve araç sevk personelleriyle bir araya gelen Başkan Görgel, “Anahtarımız; tebessüm ve sorumluluk bilinciyle hareket etmek olacak. Bu yolda birlikte yürüdüğümüz tüm çalışma arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Şair Gündoğan, Halk Edebiyatı’na Işık Tuttu

Çarşamba, 17.04.2024

Büyükşehir Belediyesinin Kütüphane Söyleşileri programında edebiyatseverlerle bir araya gelen Halk Şairi Ömer Gündoğan, Halk Edebiyatı’nı farklı açılardan ele aldı.

Başkan Görgel, İlçe Belediye Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

Çarşamba, 17.04.2024

Tüm ilçe belediye başkanları ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, “İnşallah el birliğiyle Kahramanmaraş’ımızı eskisinden çok daha iyi yerlere taşıyacağız” dedi.

Şehir Protokolünden Başkan Görgel’e Hayırlı Olsun Ziyareti

Salı, 16.04.2024

Vali Mükerrem Ünlüer ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Başkan Görgel, “Yeni Kahramanmaraş’ın imarı ve inşası noktasında tüm paydaşlarımızla büyük bir koordinasyon içerisinde gayretimizi sürdüreceğiz” dedi.

Başkan Görgel: “Türkiye’de Örnek Şehir Olacağız”

Salı, 16.04.2024

Şairler Tepesi’nde basın mensubu ve sosyal medya yöneticileriyle bir araya gelen Başkan Görgel, “Tüm çalışma arkadaşlarımızla birlikte hemşehrilerimizin gönüllerine girmek için yoğun gayret göstereceğiz. Biz şehrimizdeki tüm hemşehrilerimizle bir dost, bir arkadaş olacağız. İnşallah böylece diğer şehirlere de örnek olacağız” dedi.

Başkan Görgel: “Kahraman Şehrimiz İçin Aşkla Çalışacağız”

Pazartesi, 15.04.2024

Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, personellere gönderdiği mesajda; “Büyükşehir Belediyesi Ailesi olarak kahraman şehrimizi yeniden imar, inşa ve ihya edeceğiz. Her şeyin en güzeline ve en iyisine layık olan kahraman şehrimiz için aşkla çalışacağız” dedi.

Sayfalar