Buradasınız

Haberler

Başkan Güngör: “Organizasyonların Sayısı Daha da Artacak”

Pazar, 26.06.2022

Türkiye Karakucak Güreş Şampiyonası’nı yakından takip eden Başkan Güngör, “Ata sporumuz güreş, şehrimiz için çok büyük önem taşıyor. İnşallah önümüzdeki süreçte organizasyonların sayısı daha da artacak” dedi.

Büyükşehir’den Kitap Tanıtım Programına Davet

Pazar, 26.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, 27 Haziran Pazartesi günü saat 17.00’de kitap tanıtım programı düzenleyecek. Yedi Güzel Adam Edebiyat Müzesi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte Yazar Tahir Gören, kitapseverle bir araya gelecek.

Kahramanmaraş’ta Buray Rüzgârı Esti

Pazar, 26.06.2022

Büyükşehir Belediyesi ve Gençlik Meclisi iş birliğiyle gerçekleştirilen etkinlikte ünlü pop sanatçısı Buray, Kahramanmaraşlılarla bir araya geldi. Müftülük Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinliğe vatandaşlar adeta akın etti. Yoğun katılımla gerçekleştirilen etkinlikte müzikseverler de sanatçı Buray’a hep bir ağızdan eşlik etti.

Başkan Güngör: “Ulusal ve Uluslararası Etkinliklerimiz Artarak Sürecek”

Cumartesi, 25.06.2022

Büyükşehir Belediyesi ve MARAŞFED iş birliğiyle hayata geçirilen ‘Memleket Günleri – Kahramanmaraşlılar Buluşuyor’ etkinliğinin resmi açılış töreni gerçekleştirildi. Başkan Güngör, “Kahraman şehrimizin kültürünü, değerlerini, yöresel lezzetlerini, tarihini ve geleneksel el sanatlarını yaşatarak gelecek nesillere aktarmak zorundayız. Kahramanmaraş’ımızın bu değerlerini yaşatmak ve tanıtmak için de çeşitli etkinlikler gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu tür organizasyonların sayısını daha da artırarak Kahraman şehrimizi ulusal ve uluslararası arenada daha tanınır hale getireceğiz” dedi.

Büyükşehir’le Yenilenen Pınarbaşı Caddesi’ne Vatandaşlardan Tam Not

Cuma, 24.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, Elbistan’da önemli turizm alanlarından Pınarbaşı Mesire Alanı’na ulaşım sağlayan Pınarbaşı Caddesi’ni 5,5 Milyon TL’lik yatırımla baştan uca yeniledi.

Büyükşehir’in Tiyatrosu Gaziantepli Çocuklarla Buluştu

Cuma, 24.06.2022

Büyükşehir Belediyesi ve Hollanda Büyükelçiliği iş birliğiyle sahnelenen Nefes Almadan tiyatro oyunu, Kahramanmaraş’ın ardından Gaziantep’te de seyirciyle buluştu. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, gerçekleştirilen etkinlik için Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.

Büyükşehir’den Andırın’a Yeni Köprü

Perşembe, 23.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, Andırın’da Yeşilova, Beşbucak, Kızık, Anacık, Erenler ve Köleli Mahalleleri arasında ulaşımı sağlayan grup yolunu yenilerken; Kızık Mahallesi’ne de yeni bir köprü inşa ediyor.

Başkan Güngör: “Binevler’in Çehresi Değişecek”

Perşembe, 23.06.2022

Binevler Caddesi Yenileme Projesi’nde çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Hayrettin Güngör, “Altyapı çalışmalarının tamamlandığı Alparslan Türkeş Bulvarı’nda ekiplerimiz yaya ve yürüyüş yolu ile aydınlatma çalışmalarına başladı. Projemizle bölgenin altyapısı ve asfaltı tamamen yenilenecek. Yeni yürüyüş ve yaya yolu, aydınlatma ve şehir mobilyalarıyla bölgenin çehresi değişecek” dedi.

Büyükşehir Yaz Etkinliklerine Yoğun İlgi

Perşembe, 23.06.2022

Büyükşehir Belediyesi Yaz Etkinlikleri kapsamında ilçelerde gerçekleştirilecek konserlerin ilki Göksun’da müzikseverlerle bir araya geldi. Göksun Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği etkinliklerde sanatçılar Hatice Gökçeli ve Bilocan, sevilen parçaları Göksunlular için seslendirdi.

Büyükşehir, Pazarcık Büyüknacar Grup Yolunu Yeniliyor

Perşembe, 23.06.2022

Büyükşehir Belediyesi, Pazarcık ve Dulkadiroğlu ilçeleri arasında alternatif güzergâh oluşturan 12 kilometre uzunluğundaki grup yolunda yenileme çalışmalarını tamamladı. Çalışmalarla Pazarcık ve Dulkadiroğlu ilçeleri arasında alternatif güzergâh oluşturan grup yolunda ulaşım konforu ve güvenliği sağlandı.

Sayfalar