Buradasınız

Muhammed Beytullah GONCE

Fonlar ve Dış İlişkiler Şube Müdürü

  1984 yılında Kahramanmaraş'ta doğmuştur. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş'ta tamamlamıştır. Balıkesir Astsubay Hazırlama Okulunda (Elektronik) lise öğrenimini tamamlamıştır. Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Lisans eğitimini tamamlamıştır.

2003-2014 yılları arasında Kıbrıs, Doğubayazıt/Ağrı, Ankara ve Silopi/Şırnak illerinde Türk Silahlı Kuvvetleri Haberleşme Sistemleri, Milli ve NATO Kripto Sistemlerinde uzmanlık, sistem analisti,  mutemetlik ve komutanlık görevlerinde bulunmuştur.

03.12.2014 tarihinde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım Onarım Şube Müdürlüğüne atanmıştır. 24.07.2015 tarihinde Araştırma Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdürlüğünde göreve başlamıştır. 27.09.2016 tarihinde Araştırma Geliştirme ve Dış İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmiştir. 03.09.2018 tarihinde Dış İlişkiler Dairesi Başkanlığı Fonlar ve Dış İlişkiler Şube Müdürü olarak atanmış olup hala bu görevi yürütmektedir.

Sağlıklı Kentler Birliği Proje Koordinatörü, UCLG-MEWA Kalkınma İşbirliği ve Kent Diplomasisi Komitesi Üyesi görevlerini yürütmektedir. AB ve Kalkınma Ajanslarına Proje Dosyası ve Proje Bütçesi Hazırlama Eğitimi, Erasmus+ Proje Dosyası Hazırlama Eğitimi, Fizibilite Hazırlama Eğitimi, Sağlıklı Şehir Profili Hazırlama Eğitimlerini almıştır.

Ulusal ve uluslararası hazırlanan projelerde proje koordinatörü olarak çalışmalarda bulunmuştur. Yurtiçi ve yurtdışı tanıtım ve organizasyon faaliyetleri koordine etmiştir.

İleri düzeyde İngilizce, temel seviyede Arapça ve Almanca bilmektedir.

Evli ve 2 erkek çocuk babasıdır.

 

Mail:muhammedbeytullahgonce@kahramanmaras.bel.tr

 

 

Paylaşın