Buradasınız

2. Uluslararası Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günleri Yarışma Sonuçları

Yetişkinler Arası “Çağımızda Yunus’u Yeniden Anlamak” Temalı Deneme Yazma Yarışması

  1. Hayrettin DURMUŞ / ADANA
  2. Tuğba KUMRU / SAKARYA
  3. Nihat MALKOÇ / TRABZON

Mansiyon - Kubilay ÖRGÜN / ANKARA

 

Lise Öğrencileri Arası “Çağımızın Asım’ı Olmak” Temalı Deneme Yazma Yarışması

  1. Afranur İkbal KELEŞ / KAYSERİ / OSMAN ULUBAŞ KAYSERİ FEN LİSESİ
  2. Didem Ülkü DEMİRCİ / KAHRAMANMARAŞ / ÇUKUROVA ELEKTRİK ANADOLU LİSESİ
  3. Ömer UZUN / BURSA / AHMET RÜŞTÜ ANADOLU LİSESİ

Mansiyon - Fatıma HAFIZOĞLU / ELBİSTAN / ELBİSTAN FEN LİSESİ

 

Ortaokul Öğrencileri Arası “Yunus Emre’nin Şiirine Nazire”   Şiir Yazma Yarışması

  1. Eyüp Bera KORKMAZ / KAHRAMANMARAŞ / ÖZEL SINAV KOLEJİ ORTAOKULU
  2. Yusuf Eymen ALCI / KAHRAMANMARAŞ / ŞEHİT AHMET GÜLBAHAR ORTAOKULU
  3. Azra KIRAN / ORDU / MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU

Mansiyon - Baran Tarık GÖKBURUN / ÇAĞLAYANCERİT / SOĞUKPINAR ORTAOKULU

 

Yetişkinler Arası “Yaşadığımız Çağa Mehmet Akif Ersoy’un Gözüyle Bakmak” Temalı Deneme Yazma Yarışması

  1. Yaşar BAYAR / ERZURUM
  2. Halil Fatih ALAGÖZ / PAZARCIK
  3. İdris Usame YÖRDEM / VAN

Mansiyon - Selami YILDIRIM / BURSA

 

Lise Öğrencileri Arası “Edebiyat Yolu Yazar ve Şairlerinden Birine Mektup Yazma” Yarışması

  1. Ali Yasin YAĞMUR / KAHRAMANMARAŞ / KAHRAMANMARAŞ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
  2. Fatma TAPAR / ÇANAKKALE / BAYRAMİÇ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
  3. Fatma Zehra DANIŞMAN / SAKARYA / SAKARYA CEMİL MERİÇ SOSYAL BİLİMLER LİSESİ

Mansiyon - Mert DOĞAN / BURSA / MİMAR SİNAN MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ

 

“İstiklal Marşı’nın Bir Mısra Veya Kıtasını Resimle Anlatma” Yarışması

  1. Zeynep MERT / ANKARA / TÜRK TELEKOM SOSYAL BİLİMLER LİSESİ
  2. Betül ÖZPINAR / KAHRAMANMARAŞ
  3. Zeliha SARIASLAN / KAHRAMANMARAŞ / GÜZEL SANATLAR LİSESİ

Mansiyon – Cennet KÖSE / ERZURUM / RACİ ALKIR GÜZEL SANATLAR LİSESİ

 

Yetişkinler Arası “Yunus’un Sesi” Temalı Şiir Yazma Yarışması

  1. Fazıl ÖZDEN / GİRESUN
  2. Emre GENÇ / ANTALYA
  3. Yaşar ÖZKAN / ANTALYA

Mansiyon - Tekin TABAN / ANKARA

 

Uluslararası Kısa Film Yarışması

  1. Ahmet DUVAR / ANTALYA
  2. Duygu CANBAY / KAHRAMANMARAŞ
  3. Fırat DOĞAN / ANKARA

Mansiyon I.Adama BAMBA / KAHRAMANMARAŞ

Mansiyon II. Zehranur CAN / ADANA

Paylaşın