Buradasınız

2. Uluslararası Kahramanmaraş Şiir ve Edebiyat Günleri Yarışma Derece Sonuçları

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

İkinci Uluslararası Kahramanmaraş Şiir Ve Edebiyat Günleri

Final Yarışmalarına Hak Kazananların Listesi

 

LİSELER ARASI “ MEHMET AKİF ERSOY’UN  ŞİİRLERİNİ GÜZEL OKUMA” YARIŞMASI
RUMUZ AD SOYAD OKUL
On üç AZRA DARENDE DOĞA KOLEJİ
Edibe EDİBE ZEYNEP KEKİL NECMETTİN ERBAKAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
Eylül FATMA NUR KIZILASLAN MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ
Aşiyanı Bekleyen Adam OĞUZHAN KAHVECİ DOĞA KOLEJİ
Yesevi ABDULLAH SERDAR AKPINAR HOCA AHMET YESEVİ İMAM HATİP LİSESİ
Bayb  Maria AYŞE SUDE DİNLER MİLLİ İRADE ANADOLU LİSESİ
Zeynep ZEYNEP KÖLELİ ELBİSTAN FEN LİSESİ
Kafes MELİSA GÖZÜKARA ERDEM BAYAZIT ANADOLU LİSESİ
Hayati MUHAMMED MUSTAFA ALCI ŞEHİT EROL OLÇOK FEN VE SOSYAL BİLİMLER PROJE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
Sılaya hasret SILA DEMİR MEHMET GÜMÜŞER ANADOLU LİSESİ

 

“ÂŞIK MAHZUNİ ŞERİF BESTELERİ” SES YARIŞMASI
RUMUZ AD SOYAD İL
gökçeli HATİCE GÖKÇELİ KAHRAMANMARAŞ
HANDE HANDE AKPINAR KAHRAMANMARAŞ
Cem ALİCEM ATMACA ANKARA
gizemergün.gsl GİZEM ERGÜN KAYSERİ
Furkan FATİH FURKAN PEHLİVAN KAHRAMANMARAŞ
SÜLEYMAN GÜÇLÜ SÜLEYMAN GÜÇLÜ KAHRAMANMARAŞ
canali ALİ ÇORUKCU KAHRAMANMARAŞ
Türkiye GAMZE KEKLİCEK KAHRAMANMARAŞ
ARZUM ARZU GEMLİ NEDİRLİ KAHRAMANMARAŞ
Buğrahan BUĞRAHAN SEZEN KAHRAMANMARAŞ

 

İLKOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASI “İSTİKLAL MARŞI’NI GÜZEL OKUMA” YARIŞMASI
RUMUZ AD SOYAD OKUL
Ay yıldız Sevdalısı ELİF ERVA TORUN SAÇAKLIZADE İLKOKULU
edibeeslem EDİBE ESLEM OLĞAÇ ŞEHİT FATİH GÖK OKULU
İkbal İKBAL GÜN BÜYÜKKIZIKCIK GÜLLER İLKOKULU
bayrak sevdalısı MERYEM SUDE GÜNGÖR SAÇAKLIZADE İLKOKULU
DOĞAN NİDA NUR DOĞAN MEHMET AKİF ERSOY İLKOKULU
MEHMET SÜREK MEHMET SÜREK ŞEHİT NİYAZİ ERGÜVEN İLKOKULU

 

YABANCI UYRUKLU LİSE ÖĞRENCİLERİ ARASI “MEHMET AKİF ERSOY’UN ŞİİRLERİNİ GÜZEL OKUMA” YARIŞMASI
RUMUZ AD SOYAD OKUL
Mavi güneş LÜCEYN ELSUKKER GÖKSUN KIZ ANADOLU İM. HATİP LİSESİ(FSB)
Zekeriya Süleyman ZEKERİYA SÜLEYMAN ÖMER BİN ABDULAZİZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ
Emel EMEL ALŞUN BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Rovan ROVAN SAYHONİ BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Rend REND EL RUCİ

 

BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Meram MERAM MÜŞAKKEL BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Hayat HİBE BEKKUR MADO AKDENİZ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ
Safa el ali SAFA ELALİ BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Fatma FATMA İDRİS BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ
Ale ALE ALŞUN BARINMA MERKEZİ ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ

 

YABANCI UYRUKLU ORTAOKUL ÖĞRENCİLERİ ARASI “YUNUS EMRE’NİN ŞİİRLERİNİ GÜZEL OKUMA” YARIŞMASI
RUMUZ AD SOYAD OKUL
simurk YEZEN ATLI 15 TEMMUZ ŞEHİTLER İMAM HATİP ORTAOKULU
ŞİİR DOSTU HALE ELGUDAYYİP  
Yesmin YESMİN HAŞİM İZA YAVUZ SELİM ORTAOKULU
Şiir Hayatı SENA HİCAZİ  
İssa RENAD AL İSSA  
Hoca TAYYİP YÜCEL  
Nime NİMETULLAH EL HECCO BAĞLARBAŞI İMAM HATİP ORTAOKULU
Ahmet Alkasem AHMET ALKASEM VALİ HİLMİ TOLUN ORTAOKULU
Ahmet Salih AHMET SAŞLIH BEKRO VALİ HİLMİ TOLUN ORTAOKULU
Ahmet Ziya HASANİ AKÇAKOYUNLU ORTAOKULU

 

 

Paylaşın