Personel Listesi

Gençlik ve Spor Şube Müdürlüğü Personel Görevlendirme Listesi  
Görev Yeri Sıra No Ad Soyad Görevi Telefon No
İdari Bina 1 Halil BOZDOĞAN Şube Müdürü 3801
2 Ahmet PANAVUR Şef 3803
3 Emrah DAĞ Satınalma-Muhasebe Sorumlusu 3807
4 Fatih AKSU Sekreterya 3802
5 Ali KARATUTLU Ar-Ge 3806
6 Eshabil KEL Ar-Ge 3806
7 Sefa ŞAHİN Kalem 3807
8 Ziya KÖSE Şoför 0
9 Mehmet TÜRKMEN Şoför 0
10 Asiye ALICI Eğitmen 0
11 Ayşe ÖZDEMİR GÜLEÇ Eğitmen 0
12 Nuri SÜNBÜL Şoför 0
Doğal Çim ve Sentetik Çim Tesisleri 13 Faruk DEMİRCİ Tesis Sorumlusu 0
14 Ömer İNCE Antrenör 0
15 Mustafa UYGUN Çim Bakım Görevlisi 0
16 Murat DOĞAN Çim Bakım Görevlisi 0
17 Soner DEŞİR Voleybol ve Suni Çim Bakımcısı 0
18 Mehmet KEKİL Gece Bekçisi 0
19 Hayati DERTLİ Şoför 0
20 Kadir ARDIÇ Futbol A Takım Antrenörü 0
21 Ahmet BAYRAKÇI K.Maraşspor Kaleci Antrenörü 0
22 Halil YÜCEL Alt yapı Koordinatörü 0
23 Necdet BOLAT Futbol U-19 Antrenörü 0
24 Şevket KANADIKIRIK Futbol U-19 Yardımcı Antrenörü 0
25 Osman KOCA Futbol U-17 Antrenörü 0
26 Ali GİTMİŞ Futbol U-15 Antrenörü 0
27 Mahmut EFLATUN Futbol U-14 Antrenörü 0
28 M.Sefa ALABACAK Basketbol Antrenörü 0
29 Adnan Murat SARIYILDIZ Basketbol Antrenörü 0
30 Ömer YILDIZ Kick Boks Antrenörü 0
31 Zülfikar KARA K.Maraşspor Masörü 0
32 Yusuf YILDIZ Karate Anternörü 0
33 Ahmet İŞLER Temizlik Görevlisi 0
  34 Yunus AKGÜL Nizamiye Görevlisi 0
Güreş Salonu 35 Mustafa AĞCA Güreş Sorumlusu 0
36 Abdulkadir AĞCA Güreş Antrenörü 0
37 Ramazan ALABACAK Güreş Antrenörü 0
38 Halil İbrahim ERDİNE Güreş Antrenörü 0
39 Fatih DEMİR Güreş Antrenörü 0
40 Zekeriya HASIRCI Aşçı 0
41 Mustafa BALBABA Aşçı Yardımcısı 0
42 Atakan SAĞIR Bulaşıkçı 0
43 Ali KARPUZ Temizlik Görevlisi 0
44 Mehmet BALIK Temizlik Görevlisi 0
45 Ziya DAYLAK Sporcu 0
46 İsmail AVCI Sporcu 0
47 Enes BANDIRMA Sporcu 0
48 Özbekhan GÜÇLÜ Sporcu 0
49 Şenol ÇALIK Sporcu 0
50 Halil HOPUR Sporcu 0
51 İsmail BULUT Sporcu 0
Futbol Kulübü Tesisleri 52 Kerem AKKUŞ Tesis Sorumlusu 0
53 Ahmet YAZGÜLÜ Muhasebe 0
54 Hasan POYRAZ Amatör İşler Evrak Kayıt 0
55 Mustafa DERTLİ Aşçı 0
56 Abdullah BURÇAK Aşçı Yardımcısı 0
57 Hasan ÖZPOLAT Temizlik Görevlisi 0
58 Halil GEYİK Temizlik Görevlisi 0
59 Ahmet KEMİKSİZ Temizlik Görevlisi 0
60 Yusuf GÖZÜKARA Malzemeci 0
61 Cevdet BÜYÜKÇAPAR Gece Bekçisi 0
62 Mehmet DOKUMACI A Takım Malzemeci 0
63 Celaleddin YENİBERTİZ A Takım Masörü 0
64 Ahmet YAĞMUR Şoför(E Sınıfı) 0
65 Ökkeş TOGAY Şoför(E Sınıfı) 0
66 Mustafa SÖKMEN Şoför(E Sınıfı) 0
67 Tuncay MENCİK Gece Bekçisi 0
Fitness Salonu 68 Zeliha AVCI Eğitmen 0
Atış Poligonu ve Yüzme Havuzu 69 Remzi ÇAKIROĞLU Tesis Sorumlusu 0
70 Kadir YÜCEL Temizlik Görevlisi 0
71 Mehmet AKPINAR Temizlik Görevlisi 0

Paylaşın