Buradasınız

İbrahim ALTUN

Sosyal Hizmetler Şube Müdürü

1973 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İmam Hatip lisesinden sonra Anadolu Üniversitesi Yerel Yönetimler bölümünde ön lisansını, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünde Lisansını tamamladı ve halen Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde ve Sütçü İmam Üniversitesi Kamu Yönetimi anabilim dalında Yüksek lisansına devam etmektedir.

1996 yılında memuriyete başladı.2004 yılında Kahramanmaraş belediyesinde ilan Reklam şefi, 2016 yılında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Haller Şube müdürlüğüne atandı.2016 yılı 8.ayından itibaren ise Sosyal Hizmetler Şube müdürlüğü görevini yürütmektedir.

İSAR derneği yönetim kurulu üyeliği,BEN-BİR-SEN Sendikası Yönetim kurulu üyeliği,1920 Maraşspor kulübü yönetim kurulu üyeliği,Kahramanmaraş Büyükşehir Gençlik spor kulübü yönetim kurulu üyeliği, Türkiye Dil Edebiyat derneği yönetim kurulu üyeliği, Akmod üyeliği, Kamimder üyeliği ve birçok dernek ve vakıfta gönüllü olarak çalışmaktadır.

Bilgisayar işletmenlik sertifikası Uluslararası(A) sınıfı amatör telsizcilik belgesi, Uluslararası SRC belgeleri, E sınıfı ehliyet belgesi, İşaret dili sertifikası, İlkyardım sertifikası, Etkili konuşma ve diksiyon kursu, İngilizce kursu, Osmanlıca kursu ve sertifikası ile  kurum hizmet içi eğitim  programlarının yanı sıra yurt içi ve yurt dışında yapılan birçok eğitim, sempozyum,konferans ve panellerden katılım belgesi almıştır.

Evli ve 3 çocuk babasıdır.

 

Mail : ibrahimaltun@kahramanmaras.bel.tr

Paylaşın