Buradasınız

Abdurrahman İSLAMOĞLU

Emlak Yönetimi Şube Müdürü

Eğitim Durumu    

Ön lisans - Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Elektrik Bölümü mezunu

Ön lisans - Anadolu Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Bölümüne mezunu.

Lisans     -  Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi - İşletme Bölümü mezunu.

04/02/1973 yılında Kahramanmaraş’ta doğdu. İlk, Orta ve lise tahsilini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 1993 senesinde Kahramanmaraş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü emrinde Teknik Ressam olarak memuriyete başladı;

1993 yılından 1997 yılları arası Kahramanmaraş Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü bünyesindeki İmar Çapı, Planlama, İmar İnşaat ruhsatı, Kullanma izni, Kaçak İnşaat şefliklerinde çalıştıktan sonra, 1997 yıl ile 2002 yılları arasında Belediyeye ait Camii, İşyeri ve Restorasyon Binaları, Çarşı Cephe iyileştirmesi ve Katlı Otopark projeleri gibi yapılara ait mimari projelerin çizimlerinde Teknik Ressam olarak görev yaptı.2002 yılından itibaren İstimlak Şefliğinde görev yaptı. Emlak Müşavirliği danışmanlığı  eğitimini tamamladı, Kıymet Takdir Komisyonlarında görev yaptı. 2005 Yılında ‘İstimlak Şefi’ olarak atandı. 17/10/2011 tarihinde kurucu Müdür olarak Emlak ve İstimlak Müdürlüğü  görevine atandı.

 2014 yılında Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Emlak Yönetim Şube Müdürü  olarak atandı.Halen de bu görevi yürütmektedir.

Evli, 3 çocuk babasıdır.

Mail:

Paylaşın