Buradasınız

Evde Hayat Var yarışmaları sonuçlandı

Perşembe, 23.04.2020

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından koronavirüs salgını kapsamında düzenlenen Evde Hayat Var temalı resim, şiir, kompozisyon ve masal anlatma yarışmalarında dereceye girenler belli oldu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından 3-15 Nisan tarihleri arasında düzenlenen Evde Hayat Var temalı resim, şiir, kompozisyon ve masal anlatma yarışmalarında dereceye giren isimler belli oldu.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün telekonferansla bağlantı kurarak birincilerle görüştüğü yarışmalara 1540 yarışmacı katıldı. Dereceye giren birincilere 1000 TL, ikincilere 750 TL, üçüncülere 500 TL ve mansiyonlara oyun ve kitap seti hediye edilen yarışmalarda dereceye girenlerin isimleri şöyle:

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2. sınıf resim" Kategorisi, İl 1.si: Ela Naz GÖKSU

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2. sınıf resim" Kategorisi, İl 2.si: İzem Sena COŞKUN

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2. sınıf resim" Kategorisi, İl 3.sü: Ceren ÇETİN

 

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 3-4. sınıf resim" Kategorisi, İl 1.si: Taha Yağız YALÇIN

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 3-4. sınıf resim" Kategorisi, İl 2.si: Esad Ege ÖZDEMİR

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 3-4. sınıf resim" Kategorisi, İl 3.sü: Damla ERDEM

 

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Afşin İlçe 1.si: Gözde İpek KIRBIYIK

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Andırın İlçe 1.si: Tuana Su DOĞAN

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Çağlayancerit İlçe 1.si: Esma Nur SAKALLI

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Dulkadiroğlu İlçe 1.si: Azra Eylül KAMALAK

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Ekinözü İlçe 1.si: Mehmet YILMAZ

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Elbistan İlçe 1.si: Mustafa DORUK

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Göksun İlçe 1.si: Yavuz Selim CÜCE

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Nurhak İlçe 1.si: Cennet Rümeysa TAT

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Onikişubat İlçe 1.si: Muhammed Tarık FİKİRDEŞİÇİ

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Pazarcık İlçe 1.si: Fadiş Asel ÖZDİL

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "İlkokul 1-2-3-4. sınıflar resim" Kategorisi, Türkoğlu İlçe 1.si: Beril AYDINCIOĞLU

 

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Ortaokul resim" Kategorisi, İl 1.si: Elif TAŞ

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Ortaokul resim" Kategorisi, İl 2.si: Esila FİKİRDEŞİÇİ

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Ortaokul resim" Kategorisi, İl 3.sü: Ece Zümra ÇINGIL

 

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Lise kompozisyon" Kategorisi, İl 1.si: Ayşe Sena AKTEMUR

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Lise kompozisyon" Kategorisi, İl 2.si: Gizem SARI

#EvdeHayatVar Yarışmaları 1. Etap "Lise kompozisyon" Kategorisi, İl 3.sü: Fatma HAFIZOĞLU

 

Paylaşın

Haberdar Olun

Haber bildirimlerini, sosyal medya hesaplarımızı takip ederek alabilirsiniz.