PROTOKOL LİSTESİ

23 ARALIK 2000 TARİH VE 24269 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN DEĞİŞİKLİĞE GÖRE HAZIRLANAN KAHRAMANMARAŞ İLİ TEBRİGATA GİRİŞ LİSTESİ
ÜNVANI İLÇESİ ADI VE SOYADI
TELEFON
SANTRAL
KAHRAMANMARAŞ VALİSİ
M. Niyazi TANILIR
2141009
KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Prof.Dr. Mehmet SAĞLAM AK Parti

23 ARALIK 2000 TARİH VE 24269 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN DEĞİŞİKLİĞE GÖRE HAZIRLANAN KAHRAMANMARAŞ İLİ TEBRİGATA GİRİŞ LİSTESİ
ÜNVANI İLÇESİ ADI VE SOYADI
TELEFON
SANTRAL
KAHRAMANMARAŞ VALİSİ
M. Niyazi TANILIR
2141009
KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLLERİ
T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Prof.Dr. Mehmet SAĞLAM AK Parti

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Av. Veysi KAYNAK AK Parti

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Nevzat PAKDİL AK Parti

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Fatih ARIKAN AK Parti

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Avni DOĞAN AK Parti

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Dr. Cafer TATLIBAL AK Parti

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Durdu ÖZPOLAT CHP

T.B.M.M. KAHRAMANMARAŞ MİLLETVEKİLİ
Mehmet Akif PAKSOY MHP

GARNİZON KOMUTANI
J.Alb. Sezai AKGÜN
2110884 2110891
BELEDİYE BAŞKANI
Mustafa POYRAZ
2213470 2213472
CUMHURİYET BAŞSAVCISI
Mustafa Küçük



ADALET KOMİSYONU BAŞKANI
Dursun ALTINÖZ
2120691 2210580
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ
Prof.Dr. A.Nafi BAYTORUN
2191010
BARO BAŞKANI
Av. İsmail KAHVECİ
2123391
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI
Prof.Dr. Cafer MART
2191014
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI
Prof.Dr. Cemal TUNCER
2191352
SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI
Prof.Dr. Özden GÖRÜCÜ
2191015
FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. Ali DOĞAN
2191038
GÜZEL SANATLAR FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. Semih ÇAĞLAR
2191500
İLAHİYAT FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. M.Kemal ATİK
2512320
İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. Ahmet Hamdi AYDIN
2191043
MÜH-MİMARLIK FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. Süleyman TOLUN
2191048
ORMAN FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. Orhan ERDAŞ
2237923
TIP FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. İlhami Taner KALE
2211431
ZİRAAT FAKÜLTESİ DEKANI
Prof.Dr. Ercan EFE
2191521
EĞİTİM FAKÜLTESİ DEKAN V.
Prof.Dr. Cafer MART



GARNİZON KOMUTANLIĞINCA BELİRLENECEK SİLAHLI KUVETLER MENSUPLARI
İL JANDARMA KOMUTANI
J.Alb. Sezai AKGÜN
2110884 2110891
5. ZIRHLI TUGAY KOMUTAN YARDIMCISI
Kur.Alb. İrfan KARAN
2238994
MERKEZ KOMUTANI
P.Alb. Temel AKGÖNEN
2218466
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI
Per.Alb. Emin ERDEM
2237648
İL JANDARMA KOMUTAN YARDIMCISI
J.Alb. Feyzullah GÜNAL
2110884
2. MKNZ. PİYADE TABUR KOMUTANI
Kur.Yb. Behrin YALÇIN
2220008
ASKERİ GAZİNO MÜDÜRÜ
Per.Yb. Taner SEZER
2240008

VALİ YARDIMCILARI, KAYMAKAMLAR VE EMNİYET MÜDÜRÜ
VALİ YARDIMCISI
Volkan Barış GÖÇMEZ
2239995 2242115
VALİ YARDIMCISI
Mustafa ANTEPLİOĞLU
2239995 2240767
VALİ YARDIMCISI
Servet GÜNGÖR
2242114 2242115
İL HUKUK İŞLERİ MÜDÜRÜ




İL EMNİYET MÜDÜRÜ
Cuma Ali AYDIN
2230050
AFŞİN KAYMAKAMI AFŞİN Faik ARICAN
5119637 5118001
ANDIRIN KAYMAKAMI ANDIRIN Kürşat ÖZDEMİR
5613577 5612010
ÇAĞLIYANCERİT KAYMAKAMI ÇAĞLIYANCERİT Ercan ÖTER
3513030 3512193
EKİNÖZÜ KAYMAKAMI EKİNÖZÜ Ahmet Gazi KAYA
4812772 4812222
ELBİSTAN KAYMAKAMI ELBİSTAN Ahmet ALTINTAŞ
4152000 4152003
GÖKSUN KAYMAKAMI GÖKSUN Cemalettin DEMİRCİOĞLU
7141015
NURHAK KAYMAKAMI NURHAK Serdar KARTAL
4712465 4712990
PAZARCIK KAYMAKAMI PAZARCIK Günay ÖZTÜRK
3116768 3114003
TÜRKOĞLU KAYMAKAMI TÜRKOĞLU Atila KANTAY
6181100 6181021

HAKİMLER (ADLİ-İDARİ YARGI) CUMHURİYET SAVCILARI
UMHURİYET SAVCISI
Yalçın GÜLTEKİN
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Gürhan AKTAŞ
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Hüsamettin BİNİCİ
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Nihat KAYA
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Habib KORKMAZ
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Mehmet Sabri KILIÇ
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Kemal YALÇIN
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Faruk SALMAN
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Uğur KOÇ
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Fatih HATİBOĞLU
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Alper YALÇIN
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Duygu BAYAR
2210580
CUMHURİYET SAVCISI
Metin AYMIŞ
2220580
1.AĞIR CEZA MAH. ÜYESİ
Mehmet TÜFEKÇİBAŞI
2240580
1.AGIR CEZA MAH. ÜYESİ
Kayhan YILDIRIM
2250580
2.AGIR CEZA MAH. BAŞKANI
Turgay ATEŞ
2260580
2.AGIR CEZA MAH. ÜYESİ
Hayriye ÇELİKER
2270580
2.AGIR CEZA MAH. ÜYESİ
Hüseyin PEKŞEN
2280580
1.ASL. CEZA MAH. HAKİMİ
Dilek BİNİCİ
2290580
2.ASL. CEZA MAH. HAKİMİ
İsmail BULUN
2300580
3.ASL. CEZA MAH. HAKİMİ
Adem TAŞLI
2310580
4.ASL. CEZA MAH. HAKİMİ
İhsan Tayfun DEMİRCİ
2320580
1.SULH CEZA MAH. HAKİMİ
Hasan AKDEMİR
2330580
2.SULH CEZA MAH. HAKİMİ
Hacı Ali ALAY
2340580
3.SULH CEZA MAH. HAKİMİ
Mustafa Hakan ÜNAL
2350580
1.ASL. HUKUK MAH. HAKİMİ


2360580
2.ASL. HUKUK MAH. HAKİMİ
Aydın IŞIK
2370580
3.ASL. HUKUK MAH. HAKİMİ


2380580
SULH HUKUK MAHKEMESİ HAKİMİ
Gülten YALÇIN
2390580
AİLE MAHKEMESİ HAKİMİ
Ahmet BAYAZITOĞLU
2210580
KADASTRO MAHKEMESİ HAKİMİ
Neslihan DİNÇ
2210580
İCRA CEZA HAKİMİ


2210580
İŞ MAHKEMESİ HAKİMİ
Hatice ALTINÖZ
2210580
T.B.M.M.DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİ İL BAŞKANLARI
AK PARTİ İL BAŞKANI
Fatih Mehmet ERKOÇ
2235951 2235952
CHP İL BAŞKANI
Galip YILIŞIN
2239192 2243461
MHP İL BAŞKANI
Mustafa BASTIRMACI

2218141 2218142
DEKAN YARDIMCILARI , YÜKSEK OKUL MÜDÜRLERİ VE DAİRE BAŞKANLARI
FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Prof.Dr. Süleyman TOLUN
2191700
SAĞLIK BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
Doç.Dr. Metin KILINÇ
2191664
SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ MÜDÜR V.
Prof.Dr. Ahmet Hamdi AYDIN
2191403
BESYO
Yrd.Doç.Dr. Enver DÖŞYILMAZ
2217243
SAĞLIK YÜKSEKOKULU
Yrd.Doç. Meral MİRALOĞLU
2236965
AFŞİN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Yrd.Doç.Dr. Hatip TOK
5116765
ANDIRIN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Doç.Dr. Nihat Sami ÇETİN
5613511
ELBİSTAN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Öğr.Gör. Haydar İNCE
4212017
GÖKSUN MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Prof.Dr. Hasan DEĞİRMENCİ
7143503
PAZARCIK MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Doç.Dr. İsmail BAKAN
2512337
İSLAHİYE MESLEK YÜKSEK OKULU MÜDÜRÜ
Prof.Dr. Selçuk İNAÇ
8690300
KAHRAMANMARAŞ MESLEK YÜKSEK OK.MÜDÜRÜ
Prof.Dr. Durmuş ÖZTÜRK
2512309
SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRÜ
Öğr.Gör.Nermin TEKİN DEMİRCİ
2512112
GENEL SEKRETER
Ö.Rüştü ERTUĞRUL
2191016
BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKAN V.
Süleyman ERTÜRK
2191023
KÜTÜPHANE VE DÖK. DAİRE BAŞKAN V.
Mehmet BİLMEN
2191028
STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANI
Cuma AY
2191025
İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANI
A.Galip DEDEOĞLU
2191026
ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANI
Şeref AKBEN
2191030
PERSONEL DAİRE BAŞKANI
Beytullah MİRZAOĞLU
2191017
SAĞLIK KÜLTÜR ve SPOR DAİRE BAŞKANI
Nuh ÇOLAK
2191034
YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANI
Recep KEÇE
2191036
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI İL TEŞKİLAT MÜDÜRLERİ
MİT BÖLGE MÜDÜRÜ




DIŞ TİCARETTE STAN.DEN.GRUP BAŞKANI
Ahmet PARMAK
2250501 2145262
BÖLGE MÜDÜRLERİ
DSİ XX. BÖLGE MÜDÜRÜ
Halil İbrahim DAĞLIOĞLU
2360305 2360306
ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ
Halil COŞKUN
2344401 2344420
DEVLET BAKANLIKLARI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ
İL MÜFTÜSÜ
Bekir GÜLCE
2232301 2232261
GENÇLİK VE SPOR İL MÜDÜRÜ
Ali İhsan KABAKÇI
2351700 2351701
GÜMRÜK MÜDÜRÜ
Yusuf DEĞİRMENCİ
2313329 2313298
SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ
Yaşar AKÇAKOYUN
2158645 2159513
ADALET BAKANLIĞI
E-TİPİ CEZAEVİ MÜDÜRÜ
Vezir GÜNEŞ
2376027 2376074
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI
ASKERLİK ŞUBESİ BAŞKANI
Per.Alb. Emin ERDEM
2237648
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI İL TEŞKİLATI MÜDÜRLERİ
İL ÖZEL İDARESİ GENEL SEKRETERİ
Servet GÜNGÖR

2235575 2214992
İL SİVİL SAVUNMA MÜDÜRÜ
Hüsamettin BULUT
2215169 2237579
İL NÜFUS VE VATANDAŞLIK MÜDÜRÜ
Fikret KİRAZ
2212330 2212332
İL PLANLAMA VE KOORDİNASYON MÜDÜRÜ
Ahmet ESİN
2217943 2211179
İL DERNEKLER MÜDÜRÜ
Mehmet SAVRAN
2241712 2241910
VALİLİK ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ
Mehmet ERYILMAZ
2237615 2237001
İL BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER MÜDÜRÜ
Bilal NACAR
2217945 2237611
İL İDARE KURULU MÜDÜRÜ
Ali YURDAGÜL
2217944 2237610-11
İL YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Halit UĞUR
2217946 2237610-11
İL MAHALLİ İDARELER MÜDÜRÜ
Mustafa GÜLEGÜL
2237610 2237611
MALİYE BAKANLIĞI
DEFTERDAR
Osman KOÇAŞ
2141573 214 1518
VERGİ DAİRESİ BAŞKANI
Bülent KOÇAK
2210383 2212478
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
Sebahattin AKGÜL
2235464 2235017
YÜKSEK ÖĞRETİM KREDİ VE YURTL.KUR.MD.
Mehmet KOÇ
2512319 2512460
BAYINDIRLIK VE İSKAN BAKANLIĞI
BAYINDIRLIK VE İSKAN MÜDÜRÜ
Mehmet ÇİÇEK
2251719 2235369
KADASTRO MÜDÜRÜ
Mustafa AVCI
2212683 2212682
1.BÖLGE TAPU SİCİL MÜDÜRÜ
Erol TAŞDEMİR
2212680 2212681
2.BÖLGE TAPU SİCİL MÜD.V.
Şaban KAYADİBİ
2251027 2251025
KARAYOLLARI 55. ŞUBE ŞEF V.
Fikret YILMAZ
2312277 232279
SAĞLIK BAKANLIĞI
İL SAĞLIK MÜDÜRÜ
Dr. M.Reha HÜDAYİOĞLU
2218881 2122140
DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ
Uzm.Dr.Nurettin ARIKAN
2235330 223 47 56
YENİŞEHİR DEV LET HASTANESİ BAŞHEKİMİ
Op.Dr.M.Nedim ŞEREFOĞLU
2236450 214 20 44
KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTANESİ BAŞHEKİMİ
Dr. Ahmet KARSLIOĞLU

2154800
ULAŞTIRMA BAKANLIĞI
TCDD. GAR ŞEFİ
Cuma MERİK
2350075
HAVA MEYDAN MÜDÜRÜ
Şah Murat MUSTAN
2361897 2361896
TARIM VE KÖYİŞLERİ BAKANLIĞI
TARIM İL MÜDÜRÜ
Mehmet GÜNDOĞDU
2313218 2313219
TARIM VE KIRSAL KALKINMAYI DESTEKLEME KURUMU İL KOORDİNATÖRÜ
İbrahim AKÇUL
2315386 2315387
TARIMSAL ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ
M.Nefi KISAKÜREK
2377458 2376071
TARIM KREDİ KOOPERATİFİ MÜDÜRÜ
Ekrem KILIÇ
2360749 2363175
ÇALIŞMA VE SOSYAL GÜVENLİK BAKANLIĞI
SOSYAL GÜVENLİK İL MÜDÜRÜ
Mehmet DERE
2235265 2235260
T.İŞ KURUMU İL MÜDÜRÜ
Necdet AKBEN
2230174 2212421
SANAYİ VE TİCARET BAKANLIĞI
SANAYİ VE TİCARET İL MÜDÜRÜ
İbrahim NAKIŞ
2236692 2236690
TSE İL TEMSİLCİSİ
Halil İbrahim KISMET
2352970 2352971
ZİRAAT BÖLGE ŞEFİ
Adnan MUTLU
2351532 2351533
SÜMERHALI HALICILIK BÖLGE ŞEF V.
Aziz TÜRKKAN
2313279 2313279
KOSGEB (MERKEZ İŞLETME GELİŞTİRME MÜDÜRÜ)
Mehmet YILMAZ
2313105

GÜNEYDOĞU TARIM SATIŞ KOOP.MÜDÜRÜ
Hüseyin GANİDAĞLI
2360715
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
DSİ 201. ŞUBE MÜDÜRÜ
Mehmet MARAŞLIGİL
2312369 2312370
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞI
İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRÜ
Seydi KÜÇÜKDAĞLI
2351505 2351502
ÇEVRE VE ORMAN BAKANLIĞI
ÇEVRE VE ORMAN İL MÜDÜRÜ
Hüseyin ÇANAK
2340011 2344424
METEOROLOJİ İSTASYON MÜDÜRÜ
Önder AVŞAR
2344828 2344830
HAVAALANI MEYDAN METEOROLOJİ MÜDÜRÜ
Harun TEMEL
2366143
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNCE VERİLECEK İLKÖĞRETİM VE ORTAÖĞRETİM MÜDÜRLERİ
GÜLİZAR ŞAMİL AKTAŞ LİSESİ MÜDÜRÜ
Yusuf DÖNMEZ
2153212 2157545
YILDIRIM BEYAZIT ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
Hayri GEL
2313014 2313045
AYŞE GÜMÜŞER İLKÖĞRETİM OKULU MÜDÜRÜ
Nurullah CAVLI
2351194
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
TÜRKİYE HALK BANKASI MÜDÜRÜ
Aziz ARSLAN
2322012 232 15 67
T.C.ZİRAAT BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ
Yusuf KARA
2212710 221 27 00
VAKIFLAR BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Abdulbari SAYIR
2237100 223 03 59
KAMU İKTİSADİ KURUMLARI - BİRLİKLER
İL TELEKOM MÜDÜRÜ
Hüseyin DONBALOĞLU

5551010 5551500
PTT BAŞMÜDÜRÜ
Recep TÜRKYILMAZ
2233319 2233313
GÖKSU EDAŞ ŞİRKET MÜDÜRÜ
Muharrem KALKAN
2235320 2213510
TEİAŞ (TÜRKİYE ELEKTRİK İLETİM A.Ş.)
Memiş ELMAS
2110991 2110993
EÜAŞ MENZELET (HES) İŞLETME MÜDÜRÜ
Yasin KAPLAN
2218660 2212008
BOTAŞ BORU HATLARI İLE PETROL TAŞIMA A.Ş.
Adil TOSUN
2513010 2513011
TOPRAK MAHSULLERİ OFİSİ AJANS MÜD.
Yusuf KOÇYİĞİT
2350320 2350318
KARTALKAYA SAĞ SAHİL SULAMA BİR.BAŞKANI
İsmail KAYNAR
2252051 2211285
KAHRAMANMARAŞ ARI YETİŞTİRİCİLERİ BİRL.BŞK.
Mehmet KARAKOYUN
2353548
THY ACENTA SORUMLULUĞU (DÖNGEL TURİZM)
Gül ALTUN
2234181
THY ACENTA SORUMLULUĞU (ZEYTUR TURZİM)
Nesrin KISAKÜREK
2320300
THY ACENTA SORUMLULUĞU (ARSAN TURİZM)
Ayşe Nur ARUN
2253572 2253573
T.B.M.M.DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ BAŞKANLARI
(DSP) DEMOKRATİK SOL PARTİ İL BAŞKANI
Kemal FINDIK
2231717 2231993
(SP) SAADET PARTİSİ İL BAŞKANI
Mehmet AKGÜL
2259598 2147123
(DP) DEMOKRAT PARTİ İL BAŞKANI
Ramazan DEVECİ
2217177 2251682
(DTP) DEMOKRATİK TOPLUM PARTİSİ İL BAŞKANI
Ahmet KEKEÇ
2211364 2241114
(BBP) BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ İL BAŞKANI
Bekir KILIÇ
2364215 5339210235
(BTP) BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI
Zühtü KAZANCI
2217462
(MP) MİLLET PARTİSİ İL BAŞKANI
Mehmet GÜLCÜ
2360661
(GP) GENÇ PARTİ İL BAŞKANI
Ömür Lütfi SUNGUR
2232011
(ATP) AYDINLIK TÜRKİYE PARTİSİ İL BAŞKANI
Ramazan GÖL
2146699 2218267
(İP) İŞCİ PARTİSİ İL BAŞKANI
Ülkü EREN
2236625
(HEPAR) HAK VE EŞİTLİK PARTİSİ İL BAŞKANI
Duran Müjgan TORUN
2213810
İL GENEL MECLİS ÜYELERİ
İL GENEL MECLİS ÜYESİ-MECLİS BAŞKANI MERKEZ Ramazan OKUMUŞ AK Parti 2129200
İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Ahmet ARIKAN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Sevilay TÜFEKÇİ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Cengiz SEZAL AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Metin DOĞAN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Ekrem ERGİN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Mustafa ÖZSOY AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Yakup GÖKÇE AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ MERKEZ Hakan DERELİ MHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ AFŞİN Ömer KÖSEBALABAN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ AFŞİN Ahmet CANPOLAT AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ AFŞİN Hulusi ATAÇ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ AFŞİN Yemliha BÖKE AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ AFŞİN Süleyman ÖNER MHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ANDIRIN Adil ÖKSÜZ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ANDIRIN Behzat KAMA AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ANDIRIN Mehmet GELİR AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ÇAĞLIYANCERİT Kazım DEMİRÖZ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ÇAĞLIYANCERİT İsmail SARIÇERÇİ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ÇAĞLIYANCERİT Mustafa TUNÇ MHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ EKİNÖZÜ Turgut ŞAKALAR AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ EKİNÖZÜ Cuma DOĞAN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ELBİSTAN Ahmet GÖÇER AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ELBİSTAN Ali DEMİR AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ELBİSTAN Sırrı DEMİR AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ELBİSTAN Hüseyin TANRIVERDİ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ ELBİSTAN Şerif BİNBOĞA MHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ GÖKSUN Hayati GÜNGÖR AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ GÖKSUN Selim SAĞIR AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ GÖKSUN Faruk DEMİRCİ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ GÖKSUN Ziya Memili KENGER MHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ NURHAK Cuma KAYA AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ NURHAK Celal CERİTLİ CHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ PAZARCIK Osman Nuri ARIKOĞLU AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ PAZARCIK Halit GENÇAL AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ PAZARCIK Mustafa KAYKI MHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ PAZARCIK Haydar KELEŞER CHP

İL GENEL MECLİS ÜYESİ TÜRKOĞLU Ramazan BOZDOĞAN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ TÜRKOĞLU Mehmet Ali ŞEN AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ TÜRKOĞLU Muhtar DENİZ AK Parti

İL GENEL MECLİS ÜYESİ TÜRKOĞLU Mustafa İMALI AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mustafa HÜDAYİOĞLU AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet TEMİZDEMİR AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Osman Polat YALÇIN AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hülya ERDOĞAN AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Cevdet KABAKÇI AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Cemal TANRIVERDİ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Özlem SARIFAKIOĞLU AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet HAMZAOĞLU AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet Serkan TANRIVERDİ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet Kamil DEDEOĞLU MHP

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ebru SARI AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet ALPARSLAN AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Fatih Mehmet ŞEKER AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sıddık CİĞER AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sabure ÖZTÜRK AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Erdal Haluk YOLAÇAN MHP

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mustafa Kemal HANÇERLİ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Fevzi GÜNDEŞLİ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet DEMİRKOL AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Benian ERKAPLAN AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Halit KAYNAK AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet ŞEKKELİ MHP

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Hasan KARA AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Sıddık SEZAL AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Nihan BÜYÜKDERELİ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Muharrem KIRMIZIKAYA AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet DERE AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali TAŞ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Engin KARABEKİROĞLU MHP

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Bünyamin DOKUMACI AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali Ayhan KARATUTLU AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ahmet GÖRGÜLÜ AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Fatih KÖŞKER AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Ali SÜNBÜL AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Rafet KÜSMÜŞ MHP

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Teyfik Fikret SAÇMALIOĞLU AK Parti

BELEDİYE MECLİS ÜYESİ
Mehmet KISAKÜREK AK Parti

MESLEK KURULUŞLARI
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI
Mehmet BALDUK
6292449 25791 71
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
Hüseyin TOPÇUOĞLU
2211517 21268 21
TİCARET BORSASI BAŞKANI
Mahmut ARIKAN
2259440
TABİBLER ODASI BAŞKANI
Dr. Mehmet Ali DÜZKALE
2235330 22374 76
ECZACILAR ODASI BAŞKANI
Mustafa HÜDAYİOĞLU
2162625-26-27 21577 75
SERBEST MUH VE MALİ.MÜŞ.ODASI BAŞKANI
Mehmet GÜMÜŞER
2217400 21462 10
ESNAF VE SAN.ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANI
Ahmet KUYBU
2314050 23140 52
DİŞ HEKİMLERİ ODASI BAŞKANI
A.Mahir ŞİŞMAN
2218595
ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BAŞKANI
Ahmet KUYBU
2141388
TMMOB ÇEVRE MUHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Serpil ÇEVİÇ
23505 24
TMMOB ELEKTRİK MÜHENDİSLERİ ODASI BŞK.
Nureddin DEMİRCİOĞLU
22596 09 22199 55
TMMOB HARİTA VE KADASTRO MÜH.OD.BŞK.
Serdar ERAYMAN
22533 26
TMMOB İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Yaşar BALIK
22379 37 22567 87
TMMOB JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Şükrü KAYIRAN
23616 44
TMMOB JEOLOJİ MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Mehmet KURUÇAY
23600 80
TMMOB KİMYA MÜHENDİSLERİ ODASİ
Özgür ŞİMŞEK


TMMOB MAKİNE MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Hacı Ali ÖZAL
22376 34 22476 34
TMMOB MİMARLAR ODASI BAŞKANI
Ahmet Sadri AKMAN
22304 45 22104 49
TMMOB ORMAN MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Kahraman İsmail KILIÇ
2214261
TMMOB ŞEHİR PLANCILARI ODASI BAŞKANI
Fatih ADANIR
22350 72
TMMOB TEKSTİL MUHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Yasemin KORKMAZ
25123 15
TMMOB ZİRAAT MÜHENDİSLERİ ODASI BAŞKANI
Yusuf TEMİZKAN
22166 96 22166 97
ESNAF VE SANATKARLAR ODALAR BİRLİĞİ BAŞKANLIĞINA BAĞLI ODALAR
KUYUMCULAR ODASI BAŞKANI
H.Mustafa ÖZ
223 69 38
KURDURACILAR ODASI BAŞKANI
Yaşar DUYGAL
223 74 24 22419 70
BAKKALLAR BAY.ŞEK.ODASI BAŞKANI
Abdurrahman ÇALIŞIR
214 74 17
TERZİLER-KONFEKSİYONCULAR ODASI BAŞKANI
İhsan KURTAR
212 13 84
ELEKTRİKÇİLER ODASI BAŞKANI
İbrahim ZABUN
212 22 01
MARANGOZLAR ODASI BAŞKANI
Ejder ÖNMEN
236 48 80
MAHRUKATÇILAR ODASI BAŞKANI
Ali ASİLTÜRK
235 15 14
LOKANTACILAR-PAS. ODASI BAŞKANI
Mehmet Ali FİDAN
223 94 05
TEKNİK MAKİNA SAN.ODASI BAŞKANI
Mustafa YAMAN
236 01 89
DEMİRCİLER ODASI BAŞKANI
Ali KÖKÇÜ
225 16 09
TABAKLAR ODASI BAŞKANI
Seyfi YEŞİLBAYRAK
223 29 06
BAKIRCILAR ODASI BAŞKANI
Mehmet AKYOL
236 32 35 23609 09
İNŞAATÇILAR ODASI BAŞKANI
Mehmet KOZAK
214 28 65
TENEKECİLER ODASI BAŞKANI
Hüseyin BÖREKÇİ
212 84 23
BERBERLER ODASI BAŞKANI
Mehmet DEMİR
212 77 46
SANDALYECİLER ODASI BAŞKANI
Mehmet GEÇKİL
221 81 47
KÖŞGERLER ODASI BAŞKANI
Cafer TEPE
214 55 84
KAHVECİLER ODASI BAŞKANI
Mehmet ERYILMAZ
214 35 76
DEĞİRMENCİLER ODASI BAŞKANI
Mustafa TAŞLIALAN
231 54 64
FIRINCILAR ODASI BAŞKANI
Erol GÜNEŞ
214 27 00
KABZIMALLAR ODASI BAŞKANI
H.Mehmet ÇAMKESEN
235 01 07
ZAHİRECİLER ODASI BAŞKANI
Bayram AKGÜL
223 63 78
MİNİBÜSCÜLER ODASI BAŞKANI
Durdu AKPINAR
223 09 82
ATTARLAR ODASI BAŞKANI
Hüseyin BALBABA
214 64 32
KASAPLAR ODASI BAŞKANI
Faruk DÖNER


B A S I N
ANADOLU BASIN BİRLİĞİ ŞUBE BAŞKANI
Fatma ULUSAN
223 19 19
ANADOLU BASIN BİRLİĞİ 2. BAŞKANI
Devrim BAŞER
223 19 19
ANADOLU AJANS MUHABİRİ
Ahmet Caner BAYSAL
223 50 72 22506 82
TRT TEMSİLCİSİ
Fatih NALBANTBAŞI
223 12 45
ÖZEL BANKA MÜDÜRLERİ
TÜRKİYE İŞ BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ
İsmet BOZKURT
225 48 53 22309 24
AKBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Mustafa Cüneyt FETTAHLIOĞLU
224 19 05 22123 43
YAPI VE KREDİ BANKASI MERKEZ ŞUBE MÜDÜRÜ
Şaban ÇIKILI
223 44 73 22345 86
YAPI VE KREDİ BANKASI BİNEVLER ŞUBE MÜDÜRÜ
Süheyla Hülya AYVAZ
215 57 07
ŞEKERBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Hüseyin BAL
223 00 31 22127 17
GARANTİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Hamit BELET
221 25 52 21450 96
ING BANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Aydın SARKUŞ


HSBC ŞUBE MÜDÜRÜ
Hüseyin KARAKOZAK
225 80 11 22343 15
TÜRK EKONOMİ BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
Hüseyin BURCU
231 20 81 23120 91
ALBARAKATÜRK ŞUBE MÜDÜRÜ
Mustafa LOĞOĞLU
225 49 26 22335 91
FORTİS ŞUBE MÜDÜRÜ
Ahmet CANKARAOĞLU
221 15 41
DENİZBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Mehmet Uğur BİLGİNER
225 42 33
ASYA KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ
Tayyar ERTÜRK
221 59 00 22159 60
FİNANSBANK ŞUBE MÜDÜRÜ
Zafer TIRAŞ

22522 01
TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ
Erdal BEŞÇOCUKLU
224 00 32 224 0074
KUVEYT TÜRK KATILIM BANKASI MÜDÜRÜ
Turgay KILINÇ
225 17 00 2252045
KAMU YARARINA ÇALIŞAN VAKIF VE DERNEKLER
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAY.VAK.MÜD. V.
Ayhan DOMURCUKGÜL
235 29 66 (3 hat)
TÜRK HAVA KURUMU ŞUBE BAŞKANI
Ali YURDAGÜL
214 25 17
TÜRKİYE YARDIM SEVENLER DERNEĞİ ŞUBE BŞK.
Süheyla DİKER
221 38 30
SOSYAL DAYANIŞMA VAKFI BŞK.
Muhtar GÜL
214 45 25 2316638
TURİZM DERNEĞİ BAŞKANI
Erdal KAMBUR
211 08 08
KIZILAY ŞUBE BAŞKANI
Av.Şenol BİLGİNER
236 19 97
TÜRK OCAKLARI DERNEĞİ BAŞKANI
Nureddin DEMİRCİOĞLU
223 50 55 2256408
KASİAD BAŞKANI
Abdulkadir KURTUL
235 26 23
MASİAD MADENİ EŞYA SAN. DER.BAŞKANI
Selahattin ÇİÇEKÇİ
236 40 00 2364040
(KALİDA) LİDER İŞADAMLARI DERNEĞİ BAŞKANI
Osman GEMCİ
251 30 00 2217171
(MÜSİAD) MÜSTAKİL SAN.VE İŞADAML. DER.BŞK.
Ali CİLVE
224 10 11 2241011
TÜMSİAD ŞUBE BAŞKANI
Adnan TOPRAK
212 63 64
(KAGİD) KADIN GİRİŞİMCİLER DERNEĞİ BAŞKANI
Kibar ÖZDEMİR
221 17 47
KMTSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BAŞKANI
Nazlı Ceylan BALDUK KURTUL
235 32 20 2353224
AMATÖR SP.KULÜBÜ FEDERS.BŞK.
Mehmet BAĞRIAÇIK
226 35 00 2361219
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ŞB.BAŞKANI
Ali KALKAN
221 62 46 2251545
T.GÖRMEZLERİ EĞ.VE HİM.DER.K.MARAŞ ŞUBESİ
Doğan NURLUYOL
221 13 57
TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ K.MARAŞ ŞUBESİ
Bünyamin YENİCELİ
225 84 03
TEMA VAKFI İL TEMSİLCİSİ
Cafer KALALI
221 66 96
KİMSE YOK MU? DERNEĞİ K.MARAŞ ŞUBESİ
Osman ALTUNKÖPRÜ
221 13 13 2211301
BİZİM ÇOCUKLARIMIZ DERNEĞİ
Av. Fatoş ESERTAŞ
214 51 77
TÜRK ANNELER DERNEĞİ BAŞKANI
Şenda Çiğdem EVLİYA
214 26 85 223 55 53
LALE EĞİTİM VE KÜLTÜR DERNEĞİ BAŞKANI
Zeynep ARIKAN


TES-İŞ T. ENERJİ, SU VE GAZ İŞCİLERİ SEND. BŞK.
Ö.Lütfi ERGİN
221 36 94 2213695
KURULUŞLAR
BOSSA FABRİKASI MÜDÜRÜ
Ercüment ARAS
237 63 54 237 63 50
MARYEM FABRİKASI MÜDÜRÜ
Hayrullah GÜRÜN
237 60 17 237 60 35
MARMİS FABRİKASI MÜDÜRÜ
Seyfettin ÇELİK
236 12 51 236 51 00
MARİTEKS FABRİKASI MÜDÜRÜ
Selahattin BALCIOĞLU
236 12 57 236 12 55
KURTEKS FABRİKASI MÜDÜRÜ
İsmail KURTUL
236 16 10 236 16 12
KÜÇÜK SANAYİ SİTESİ BAŞKANI
M.Nuri ARIKAN
236 03 27 212 16 94
K.MARAŞ TİCARET SAN.İŞL.A.Ş.


212 16 97
UNTAŞ TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.
Mahmut UNCU
214 30 06
ARSAN TEKSTİL TİCARET A.Ş.
Mehmet ARIKAN
251 26 00
TARIM ALETLERİ MAK.TİC.SAN.A.Ş.


212 22 35
KİPAŞ
M.Hanifi ÖKSÜZ
236 38 04
DEVLET BAKANLIĞI
HUZUREVİ MÜDÜRÜ
Erdoğan TOPALAK
221 26 28
ERKEK YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRÜ
Ahmet TÜTEN
214 58 40 223 31 50
KIZ YETİŞTİRME YURDU MÜDÜRÜ
Sibel GÜNDÜZ
215 47 01
ÇOCUK YUVASI MÜDÜRÜ
Recep SÖYLER
215 24 35 215 77 59
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI
AFŞİN BELEDİYE BAŞKANI AFŞİN Fazlı AYDOĞAN AK Parti 511 77 78
ANDIRIN BELEDİYE BAŞKANI ANDIRIN Baki TEZCAN AK Parti 561 20 12
ÇAĞLIYANCERİT BELEDİYE BAŞKANI ÇAĞLIYANCERİT Küçük Mehmet YILDIZLI AK Parti 351 20 53-54
EKİNÖZÜ BELEDİYE BAŞKANI EKİNÖZÜ Erol ÜSTÜ MHP 481 20 04
ELBİSTAN BELEDİYE BAŞKANI ELBİSTAN Durmuş KÜÇÜK AK Parti 415 10 04
GÖKSUN BELEDİYE BAŞKANI GÖKSUN Ramazan HURÇ AK Parti 714 11 93
NURHAK BELEDİYE BAŞKANI NURHAK Ahmet AKKUŞ CHP 471 21 11 471 20 02
PAZARCIK BELEDİYE BAŞKANI PAZARCIK Kamil DALKARA CHP 311 40 71
TÜRKOĞLU BELEDİYE BAŞKANI TÜRKOĞLU Mustafa TAŞHAN AK Parti 6l8 10 05
K.MARAŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI
Cevdet KABAKÇI
221 34 70
K.MARAŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI
Mustafa UZUNLAR
221 34 70
K.MARAŞ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI
Hanifi Özcan KONUKLAR
221 34 70
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
Hikmet TAŞDELEN
225 14 51
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
Saim GÜL
223 00 53-58
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
Hasan Basri CAN
224 00 53-58
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
Ramazan GÜLTEN
225 14 51
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
İsmail DUMAN
223 00 53
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
Şeref KARAKAYA
225 14 51
İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCISI
Nafiz ŞAHİN
225 14 51
KORUMA ŞUBE MÜDÜRÜ
Abdulkadir ALAGÖZ
225 14 51
GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
Yaşar ŞENTÜRK
225 16 71
SOSYAL HİZMETLER ŞUBE MÜDÜRÜ
Erol ÇETİN
225 14 51
PERSONEL ŞUBE MÜDÜRÜ
Mahir KAHRAMAN
223 00 65
TRAFİK TESCİL VE DENETLEME ŞUBE MÜDÜRÜ
Ramazan DEMİRCAN
223 00 70
LOJİSTİK ŞUBE MÜDÜRÜ
Yüksel TİRYAKİ
223 00 74
TERÖRLE MÜCADELE ŞUBE MÜDÜRÜ
M.Taner PAYLAŞAN
223 00 59
ASAYİŞ ŞUBE MÜDÜRÜ
Levent ÜSTÜNER
223 00 50
BİLGİ İŞLEM ŞUBE MÜDÜRÜ
Hakan KARAKAYA
225 66 67
İSTİHBARAT ŞUBE MÜDÜRÜ
Mehmet KARATEKİN
225 74 36
ÖZEL GÜVENLİK ŞUBE MÜDÜRÜ
Durmuş SOLAK
225 14 51
RUHSAT İŞLEMLERİ ŞUBE MÜDÜRÜ
Tuncay PEKİN
225 14 51
ÇEVİK KUVVET ŞUBE MÜDÜRÜ
Hikmet DEMİRCİ
225 92 59
ÖZEL HAREKAT ŞUBE MÜDÜRÜ
Recai YAVAŞCA
237 65 17
MUHABERE ELEKTRONİK ŞUBE MÜDÜR VEKİLİ
Bedrettin SARITAŞ
225 74 35
SİVİL SAVUNMA BÜRO AMİRİ - EVRAK ARŞ.ŞB.MD.V.
Mevlüt DEĞER
225 14 51
OLAY YERİ İNCELEME VE KİMLİK TESPİT ŞB.MD.V.
Gürel KILIÇ
221 64 43
PAS.YAB.ŞB.MD.V.- EKKM ŞB.MD.V.
Alaeddin EPİK
221 16 79
ÇOCUK ŞUBE MÜDÜR V.
Şeref ÜLGEN
223 00 64
POLİSEVİ ŞUBE MÜDÜR V.-HAVAALANI ŞUBE MD.V.
Adnan AKALAN
223 00 76
BÖLGE TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜD. V.
Hakan BIYIK
237 65 61
HUKUKİ İŞL.VE SOR.ŞB.MD.V.-BAS.VE HALK.İLİŞ.BR.A.
Yusuf SAY
223 00 57
TOPLUM DESTEKLİ POLİSLİK BÜRO AMİRİ
Fethi Ahmet TURGUT
225 14 51
ŞEHİT MURAT ÖRÜMCEK POLİS MERKEZİ AMİRLİĞİ
Togan ÇETİN
231 45 04
ŞEHİT CELİL DAĞ POLİS MERKEZİ AMİRİ
Bora KÖPRÜ
223 00 75
ÖZEL KALEM BÜRO AMİR V.
Muhammet Osman ALMALI
223 00 86
REHBERLİK VE PSİ.DAN.BÜRO A.V.
Cüneyt DÖNMEZ
225 14 51
EĞİTİM ŞUBE MÜDÜR V.
Melih KODA
223 00 72
KAÇ.ORG.SUÇ.MÜC.ŞUBE MD.V.
Muhterem ÇAKIR
225 74 38
MALİYE BAKANLIĞI DEFTERDARLIK
DEFTERDAR YARDIMCISI
Cengiz BİBER
221 24 81 214 15 18
PERSONEL MÜDÜRÜ
Hatice BAŞPINAR
221 04 59 214 40 12
MUHASEBE MÜDÜRÜ
Oktay KARAGÖZ
223 52 30 221 24 72
MİLLİ EMLAK MÜDÜRÜ
Turgay YELDAN
223 52 32 223 52 32
MUHAKEMAT MÜDÜRÜ
İbrahim YAŞAR
223 52 33
SAYMANLIK MÜDÜRÜ
H.Hüseyin Avni ACAR
236 53 53 236 42 52
SAYMANLIK MÜDÜRÜ
Mehmet MARAŞLI
223 63 16 221 26 27
SAYMANLIK MÜDÜRÜ
Fevzi AKKAYA
221 48 77 225 86 87
SAYMANLIK MÜDÜRÜ
Hasan BAŞPINAR
224 22 15 224 22 26
MALİYE BAKANLIĞI VERGİ DAİRESİ BAŞK.
İNSAN KAYNAKLARI VE DEST.HİZ.GRUP MÜDÜRÜ
Sinan KÜÇÜKGÖZ
221 78 93
MÜKELLEF HİZMETLERİ GRUP MÜDÜRÜ
Ahmet ERDOĞAN


ASLANBEY VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ
Cehdi CANTÜRK
223 52 37
AKSU VERGİ DAİRESİ MÜDÜRÜ
Ahmet Nuri KARABORAN
223 03 66
İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
Çiğdem MAMATOĞLU
221 97 72
İDARİ VE MALİ İŞLER MÜDÜRÜ
İnci KURUKAHVECİ


STRATEJİ MÜDÜRÜ
Mehmet YILMAZ


DENETİM KOORDİNASYON MÜDÜRÜ
Ahmet ÖTGEN


VERGİ UYGULAMA MÜDÜRÜ
Abdulkadir MERCAN


VERGİ DENETMENLERİ BÜRO BAŞKANI
Hamdi TANER


MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI
İLKÖĞRETİM MÜFETTİŞLER KURULU BAŞKANI
Mehmet GÜLER
225 78 82 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI
İbrahim ÖZDEMİR
223 73 24 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI
Ahmet SARITÜRK
223 07 56 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜR YARDIMCISI
Ahmet KAYA

223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞÜBE MÜDÜRÜ
H.Hasan KOZAN
223 15 60 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞÜBE MÜDÜRÜ
Hatice GÖRGÜLÜ
225 68 80 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞÜBE MÜDÜRÜ
Ahmet AKKÜNCÜ
225 03 89 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞÜBE MÜDÜRÜ
Faruk ÖZGER
225 68 80 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞÜBE MÜDÜRÜ
Mustafa ZİNCİRKIRAN
223 54 65 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞÜBE MÜDÜR V.
Ramazan AVCI
225 59 24 223 50 17
MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜR V.
Ahmet BÜYÜKÇELİK
444 06 32 223 50 17
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI
DSİ XX. BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI
Hacı DOSDOĞRU
236 03 07
DSİ XX. BÖLGE MÜDÜR YARDIMCISI
Sadi SARIÇİÇEK
236 03 07
SAĞLIK BAKANLIĞI
SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCISI
Dr.Mahmut ARIK
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCISI
Dr.İbrahim DOBOOĞLU
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCISI
Sadi ULUN
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCISI
Rahmi KUNDAKÇI
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCISI
Durdu DOĞAN
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜR YARDIMCISI
Yavuz GENCAY
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ
Mustafa GÜRDAL
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ
Murat ÜZÜM
221 88 81 212 21 40
SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ
Dr. Bedirhan UZUN
221 88 81
NOT1: İş bu Kahramanmaraş ili tebrigata giriş listesi 23 ARALIK 2000 tarih ve 24269 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan değişikliğe ve Ulusal Resmi Bayramlarda Yapılacak Törenler Yönetmeliğinin Ek-l işaretli listeye göre hazırlanmıştır.
Not2: İl düzeyinde yapılacak protokol düzenlemeleri Valilik Özel Kalem Müdürlüğü ile koordine sağlanarak gerçekleştirilecektir.
(Görev değişiklikleri geciktirilmeden Özel Kalem Müdürlüğünün 223 76 15 -- 223 76 10 - 11 nolu telefona bildirilecek ve bilahare resmi yazı gönderilecektir.)

E-Rehber bölümünde irtibat bilgileri eksik veya bulunmayanlar bilgilerini Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine gönderebilirler.

533 921 02 35