Toplu Taşıma Şube Müdürlüğü

BÜYÜKŞEHİR’DEN İKİ YENİ OTOBÜS HATTI

Cuma, 19.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç hasıl olan bölgelerde yeni hat çalışmalarına devam ediyor.

ŞÖFORLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Pazartesi, 11.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi özel halk otobüsü şoförlerine eğitim sertifikalarını verdi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN DİJİTAL VE KLİMALI DURAKLAR

Çarşamba, 15.11.2017

Toplu taşımada dönüşümü gerçekleştirerek daha modern ve son teknoloji ürünü otobüslerle toplu taşıma hizmeti vermeye başlayan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi yolcu bekleme duraklarında da modernizasyon çalışmalarını sürdürüyor.

TOPLU TAŞIMADA YENİ SAAT UYGULAMASI

Pazartesi, 09.10.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi okulların açılması ile birlikte vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine toplu taşıma araçlarında saat düzenlemesine gitti.

TOPLU TAŞIMA HATLARINDA REVİZYON

Çarşamba, 20.09.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma araçları güzergahında yeni düzenlemeler getirdi.

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Toplu Taşıma Şube Müdürlüğünce yapılan düzenlemelerde HPRS 9, HPRS 11, HPRS 24 ve HPRS 30 hatlarında revizyona gidildi.

ELBİSTAN’DA TOPLU TAŞIMA SÜRÜCÜLERİNE EĞİTİM

Pazartesi, 11.09.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi tarafından Elbistan İlçesi’nde özel halk otobüsü ve belediye otobüsü şoförlerine eğitim verildi.

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERVİS ŞOFÖRÜ EŞLERİNE EĞİTİM

Cuma, 08.09.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi servis şoförlerine eğitimlerin ardından bir ilki gerçekleştirerek servis şoförü eşlerine de eğitim verdi.

CANLI HAYVAN BORSASI’NA OTOBÜS SEFERLERİ BAŞLADI

Perşembe, 24.08.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kurban Bayramı dolayısıyla hizmete yeni açılan Canlı Hayvan Borsası’na bayram süresince hizmet vermesi için otobüs seferler başlattı.

TOPLU TAŞIMA HATLARINDA 3. ETAP GÜZERGAH DEĞİŞİKLİĞİ

Çarşamba, 23.08.2017

Toplu taşımada hızlı, konforlu, ekonomik ve entegre bir toplu taşıma sistemini gerçekleştirmek, tercih edilebilir bir toplu taşıma sistemi için 24 Temmuz 2017 yılında aktarma sistemini başlatan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 25 Ağustos 2017 tarihinden itibaren 8 hatta daha aktarma sistemini uygulamaya koyuyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN TOPLU TAŞIMA HATLARINDA DEĞİŞİKLİK

Salı, 01.08.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi hızlı, konforlu, ekonomik ve entegre bir toplu taşıma sistemini gerçekleştirmek, tercih edilebilir bir toplu taşıma sistemi için bazı hatlarda güzergah değişikliğine gitti.

Sayfalar

Paylaşın