Buradasınız

Özel Kalem Müdürlüğü

KENT MERKEZİ AÇIK AVM’YE DÖNÜŞÜYOR

Perşembe, 28.04.2016

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, kent merkezini tarihi ve modern dokusuyla şehre yeniden kazandıracak.

BAŞKAN ERKOÇ GAZETECİLERLE BULUŞTU

Çarşamba, 13.01.2016
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle il genelinde görev yapan gazetecilerle yemekte bir araya geldi.

BAŞKAN ERKOÇ’A ‘SESSİZ’ ZİYARET

Cuma, 01.01.2016
İlimizde faaliyet gösteren ve işitme engelli vatandaşlarımıza hizmet eden Kahramanmaraş Sessizler Eğitim Kültür ve Spor Kulübü Derneği yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç'u ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Dernek Başkanı Muhammet Akif Kirişçi ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Erkoç’u ziyaret ederek teşekkürlerini ilettiler.

YENİ YIL, YENİ BİR KAHRAMANMARAŞ…

Perşembe, 31.12.2015
Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Erkoç mesajında şu ifadelere yer verdi; “Kahramanmaraş’ı her geçen gün daha modern daha yaşanılır bir kent yapma gayretinde olan Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, 2015 yılını her açıdan verimli bir şekilde tamamladı.

DİN-BİR-SEN HEYETİNDEN ZİYARET

Perşembe, 31.12.2015
Kısa adı Din-Bir-Sen olan Özerk Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası heyeti Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete Din-Bir-Sen Genel Başkanı Yusuf Özdemir ile Genel Başkan Yardımcısı Menderes Ateş ile Kahramanmaraş Şube Başkanı Şevket Bozdoğan ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldılar.

TPB BAŞKANI PAKDİL’DEN ZİYARET

Perşembe, 31.12.2015
Türkiye Parlamenterler Birliği Başkanı Nevzat Pakdil, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret etti. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, Türkiye Parlamenterler Birliği Genel Başkanı Nevzat Pakdil’e ziyaretinden dolayı teşekkür etti.

İGİAD’DAN BAŞKAN ERKOÇ’A ZİYARET

Salı, 29.12.2015
Kısa adı İGİAD olan Türkiye İktisadi Girişim ve İş Ahlakı Derneği Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ettiler. Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette İGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Karahan ve Yönetim Kurulu üyeleri Başkan Erkoç’u ziyaretlerinde, Kahramanmaraş’taki işadamları dernekleri ile görüşmeye geldiklerini ifade ederek bir tablo hediye ettiler.

YEDİ KITA’DAN BAŞKAN ERKOÇ’A ZİYARET

Perşembe, 17.12.2015
Yedi Kıta Uluslararası Öğrenci Derneği Başkanı İsmail Balakan ve bir grup öğrenci Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u ziyaret ettiler.

ABDULHAMİTHAN CAMİİ VAKFI’NDAN BAŞKAN ERKOÇ’A TEŞEKKÜR

Perşembe, 17.12.2015
Abdulhamithan Camii Vakfı Yönetimi Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç’u makamında ziyaret ettiler. Abdulhamithan Camii Vakfı Başkanı Ömer Faruk Şirikçi, Başkan Yardımcısı Ali Özturan, Üyeler Mehmet Temizdemir, Ejder Gülçin ve Mehmet İlgin’den oluşan heyet Başkan Erkoç’u makamında ziyaret ettiler.

“ENGELSİZ BİR KAHRAMANMARAŞ” İÇİN...

Çarşamba, 02.12.2015
Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç 3 Aralık Dünya Engelliler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Sayfalar

Paylaşın