Kütüphaneler Şube Müdürlüğü

Okuma Kitabı Alımı

1586 kalem okuma kitabı alımı

Yukarıda yer alan bilgiler sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez.

KÜTÜPHANELERİN ÇALIŞMA SAATLERİ DEĞİŞTİ

Perşembe, 25.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan halk kütüphanelerinin çalışma saatlerinin değiştiği belirtildi.

GÖRME ENGELLİLER KİTAPLA BULUŞTU

Perşembe, 11.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi 7-14 Ocak Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası münasebetiyle etkinliklere devam ediyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Engelliler Şube Müdürlüğü ve Kütüphaneler Şube Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen etkinlikte görme engelli öğrenciler kitapla buluşturuldu.

BÜYÜKŞEHİR HALK KÜTÜPHANELERİNE 563 BİN ZİYARETÇİ

Perşembe, 04.01.2018

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan 20 adet kütüphaneye 2017 yılı içerisinde 563 bin 58 ziyaretçinin geldiği belirtildi.

NECİP FAZIL’IN MİNİK ZİYARETÇİLERİ

Salı, 02.01.2018

Mado Kadriye Kanbur İlkokulu öğrencileri öğretmenleri ile birlikte Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesini ziyaret ettiler.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan Necip Fazıl Kısakürek Halk Kütüphanesi öğrencileri misafir etmeye devam ediyor.

GEZİCİ KÜTÜPHANE OKULLARI GEZİYOR

Salı, 26.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan Gezici Kütüphane okulları dolaşıyor.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal işler Dairesi Başkanlığı Kütüphaneler Şube Müdürlüğü bünyesinde hizmet vermekte olan Gezici Kütüphane, okulları dolaşmaya devam ediyor.

BÜYÜKŞEHİR’DEN MİNİKLERE KÜTÜPHANE TANITIMI

Çarşamba, 06.12.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi minik öğrencileri kütüphanede misafir ederek tanıtım yaptı.

BÜYÜKŞEHİR POLONYA KÜTÜPHANELERİNİ GEZDİ

Pazartesi, 24.07.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren ve geçen yıl ödüle layık görülerek tüm Türkiye’de örnek gösterilen halk kütüphaneleri personelleri Polonya Gezisi ile ödüllendirildi.

ANTALYA’DA KAHRAMANMARAŞ KÜTÜPHANELERİ KONUŞULDU

Perşembe, 04.05.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulu bulunan Kütüphaneler Şube Müdürlüğüne bağlı 22 kütüphane Antalya’da bir kez daha övgüler aldı ve Türkiye’ye örnek olarak sunuldu.

BÜYÜKŞEHİR KÜTÜPHANELERİ ÖRNEK GÖSTERİLİYOR

Pazartesi, 17.04.2017

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet vermekte olan kütüphanelerin diğer illerde örnek teşkil ettiği belirtildi.

Sayfalar

Paylaşın